Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


Peshu

Recommended Posts

Здравейте на всички фенове на Шкода!Аз се регистрирах преди около месец,седмица преди да си взема колата,за да прегледам темите!Сега вече и аз си имам Шкода и се надявам точно тук да намеря нови приятели,с които да споделям преживявания си с новата придобивка,макар и само online!Така е,защото живея в Германия!Независимо обстоятелствата смятам,че не съм сбъркал нито марката,нито форума!Весели празници на всички!

post-5196-138453159809_thumb.jpg

post-5196-138453159819_thumb.jpg

post-5196-138453159827_thumb.jpg

post-5196-138453160068_thumb.jpg

post-5196-138453160078_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба smile187 Честито за новата придобивкамного и безавариини километри ,много е красиво комбито smile179 smile162 В http://www.octavia-forum.de влиза ли си вече? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка. Безаварийни километри ти пожелавам.

 

Добре дошъл при нас!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито smile076

Добър избор. Със здраве да се возиш и много безаварийни километри

Весела Коледа smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, направил си най-добрия избор от двигател и скоростна кутия :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви искрено за пожеланията!Относно двигателя бях малко скиптик ..... имам Типо с двигател 1.4 и зная как се мъчи горката по баирите.Но тук става въпрос за нещо ново и наистина много приятно за каране!За 2 седмици имам около 2200км и нито за момент не сам усетил че колата няма мощност или се зори ..... Е да,някои ще каже "Ами разхода?" Ами дава ми 7.5 - 7.8 и то при скорости около 150 - 170 км/ч.За първи път карам Шкода,но съм много доволен!Наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честито!

Този мотор изглежда много интересна разработка, по списанията го хвалят, дано и ти да останеш доволен.

Надявам се ще ни уведомяваш за впечатленията си по - нататък.

Някакви модификацийки предвиждаш ли - черна маска, черни джанти...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честито!

Този мотор изглежда много интересна разработка, по списанията го хвалят, дано и ти да останеш доволен.

Надявам се ще ни уведомяваш за впечатленията си по - нататък.

Някакви модификацийки предвиждаш ли - черна маска, черни джанти...?

и по голяма турбина,окачване,спойлери малко.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си загрозявате колите с тия черни маски smile001

 

Честито красиво комби на Peshu!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си загрозявате колите с тия черни маски...

ами те подходящите модификации за маската са две по принцип - черна или в цвета на купето, но в случая е една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си загрозявате колите с тия черни маски...

ами те подходящите модификации за маската са две по принцип - черна или в цвета на купето, но в случая е една...

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile056 Здравейте,благодаря за предложенията,но не мисля за момента да не сменям нищо!А относно черните джантите :)))))) имам и други - 16",но са на летните гуми!Предпочетох да си взема зимните гуми с тенекиени джанти 15"!По-лесна ми е смяната после!И сега се сещам за нещо да ви попитам!Знае ли някой дали има нещо специфично при смяната на гумите,ако имаш датчик за ниско налягане!Трябва ли да се настройва борд компа или да внимавам да не счупя нещо!Сменял съм гуми на стари коли,но тия новите да те е страх да пипнеш нещо!Ако някой има наблюдения ще радвам да ги сподели!Сугурен съм че всички сте на маса,така че НАЗДРАВЕ и карайте внимателно :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига глупости!Никви проверки не му трябват на колегата!

"Чугунени" smile091 - и аз съм с такива,само че мойте са 16',а летните са 17'!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.