Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честита Коледа и Весели Празници!


BlackPearl

Recommended Posts

За нашето семейство е двоен празника. smile001 .

На днешния ден преди 10 години се венчахме smile092

Пожелавам на всички щастие, любов и късмет да ви следват навред и виетлемската звезда нека ви засипе с чудеса, с радост, здраве и пари, нека Господ всички ви дари!

smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички smile114

За Новата година-здраве до амина,

шарени торбички, пълни със парички

и гърненце с мед - да е на късмет!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа ! Бъдете живи и здрави и нека всичките Ви желания станат реалност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на всички, надявам се сте с близки и обичани/обичащи хора край себе си на коледа :D

За новата година искам да пожелая повече приятни мигове, по-малко поводи да имаме да се зъбим някому и да не ни се налага да премълчаваме трупайки злоба.. С две думи - да бъдем добри, и към другите, но и към себе си.

 

smile159 наздраве, обаче с плиска - такъв е сезона :mrgreen:

 

 

ПП -

...

За Новата година-здраве до амина

...

ей това ако можеш да ми кажеш какво би трябвало да означава smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

За Новата година-здраве до амина

...

ей това ако можеш да ми кажеш какво би трябвало да означава smile048

 

В детските си години, първите 1-2 седмици на януари посрещах с дрянова пръчка в ръка (сурвачка) :mrgreen:

и де що видех роднина го почвах със сурвакарски песнички:

 

Сурва, сурва година,

догодина, до амина

Гарван грачи на комин.

Кума Лиса точи млин.

Кумчо Вълчо от гората

Носи за пещта дървата.

Зайо Байо пещта пали

и на другите се хвали:

- Работлив съм за шестима

...

 

Малко се отплеснах, но:

до амина - На църковен език ще рече завършек на молитва, "Така да бъде!"

Честита Коледа и Весела Нова година

smile027 с коняче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Аз също съм сурвакал доста, и .. а и не само покрай това де, доста съм чувал да се казва до амина и винаги съм се чудел какво ли точно е значението.. затова питах.. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, от мен да мине - позволявам на Дядо Коледа, понеже е готин тип, даже да ми го докара Йети-то smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово! Късмет и здраве на всички ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово! Всичко най-хубаво на всички и много безаварийни км през следващата година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново е Коледа. Какъв празник за душата.

Време, когато всеки забравя лошото, мъката изчезва от сърцето, злото се скрива в своята дупка, за да даде път на добротата, която върви по целия свят и дарява щастие.

Това е Коледа - нека всеки от нас потърси в себе си искрата, да си спомни, че въпреки многото трудности и зло по света, доброто съществува - ние го носим в нас.

Нека погледнем небето и да кажем "Благодаря", да прегърнем близките си и да усетим колко ги обичаме.

Да си пожелаем да сме здрави, другото се постига.

 

Весели празници, приятели !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа! На Коледа стават чудеса! Нека на всеки от колегите да се случи това чудо, за което си е мечтал! И хиляди безаварийни километри през Новата 2010 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово! Желая весело изкарване на оставащите празнични дни! Нека през настъпващата 2010 г. всички шкодафенове и симпатизанти видят реализирани и най-смелите си мечти! Нали не сте забравили крилатата фраза, че "Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му." ? Нови успехи на всички и наздраве! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита коледа и от мен!

Да сте живи и здрави колеги и колежки, много радост и щастие Ви пожелавам smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа на всички колеги. Желая ви много здраве, щастие и зло да ви забрави.

Весело посрещане на Новата Година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа, Колеги!

Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко, за което мечтаем smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

весели празници на всички (не само собственици на шкода) и ви пожелавам през новата година да сте по-добри и толерантни на пътя. smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.