Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

пластмасова кора под чистачките - въпрос?

neich

Recommended Posts

Здравейте колеги , някой ще маже ли да ми обясни , как се маха пластмасовата кора под чистачките на Октавия1 и по точно дясната (тази кадето НЕ са на нея чистачките)? Искам да си сменя филтъра , който е под нея. Мъчих се и неможах , та реших да се допитам до вас че да не е вадя на парчета :mrgreen: Страната от към прозореца не мърда smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фалшива тревога , успях да е махна! Изчетох темите тук по този въпрос , но неможех да нацела чалъма а си ме беше страх да напъвам. Престраших се и стана! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теглиш са се сила. мйтап. има доста подробни обяснения.

Прочетох ги всичките ама като взех да дърпам , пустата кора взе да пука та се стресирах , ако е счупа нали отдоло е и компа , викам си ще вземе да се пълни с вода.....

Благодаря за комплиментите smile126 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша пак за да предпаза следващите колеги извършващи тази "сложна" операция да не пострадат като мен. Значи докато съм чоплил пустата кора левия ъгъл (гледано от пред) съм наранил явно леко предното стъкло , защото тази сутрин като си видъх колата ми премаля!!! В погледа ми се наби една пукнатина от 20см. започваща от "чопленото" място по посока на огледалото за задно виждане! ](*,) ](*,) ](*,) :smt0344 :smt0344 Следващите колеги където ще попаднат на тази тема много да внимават! И що реши да се строши пущината след една седмица , мамка му? smile176

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че не видях темата ти по рано. Филтъра се сменя и БЕЗ да махаш кората понеже се вади трудно и ако ползваш отвертки откъм челното стъкло много често се случва това...Просто някой повдига колата с две ръце от двата края и ти много бързо и сръчно го сменяш. Здрава е и не се чупи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че не видях темата ти по рано. Филтъра се сменя и БЕЗ да махаш кората понеже се вади трудно и ако ползваш отвертки откъм челното стъкло много често се случва това...Просто някой повдига колата с две ръце от двата края и ти много бързо и сръчно го сменяш. Здрава е и не се чупи...

Днеска ми го залепиха срещу 40лв. , горе - доло ми хареса как стана ама ме дрзни , по на татъка ще си потърся втора употреба стъкло че турско не ми се слага! smile049 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кората се маха точно за 10 секунди, без да се чупи нищо.Ако не я махнеш рискуваш да си прежулиш пръстите.

Те някви специалисти и моята в Германия са я махали затова сега е деформирана че и счупена на 1-2 места :smt0344 Аз предпочитам да не я махам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.