Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви летни гуми да си купя ? 225/45/17


simichoil

Recommended Posts

Привет колеги. Искам да си купя някакви летни гуми 225/45/17. Бихте ли ми препоръчали марка, модел.....Нещо което да има добро поведение на пътя - да държи в завои и няй вече да не ми свети постоянно АСР-а когато подам повече газ на старт......Кой според вас е най-добрия вариант за съотношение - цена/качество. Четох в една тема че хвалите Ласа ..... Махх и разни други марки. Бих се радвал на повече компетентни мнения. Гумите ще се карат и в малко по екстремни условия - понякога и газ - спирачка (какво да направя като понякога и мен ме избива на гонки) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. Искам да си купя някакви летни гуми 225/45/17. Бихте ли ми препоръчали марка, модел.....Нещо което да има добро поведение на пътя - да държи в завои и няй вече да не ми свети постоянно АСР-а когато подам повече газ на старт......Кой според вас е най-добрия вариант за съотношение - цена/качество. Четох в една тема че хвалите Ласа ..... Махх и разни други марки. Бих се радвал на повече компетентни мнения. Гумите ще се карат и в малко по екстремни условия - понякога и газ - спирачка (какво да направя като понякога и мен ме избива на гонки) :-k

 

Чакай да се изкажа по темата, докато не са те оплюли, че не си ползвал търсачката ;)

Та за гумите...Michelin Energy Saver...Аз съм с тях и определено съм ги пробвал на подобен род премеждия и са идеални...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бриджстоун/Дънлоп/Вредештайн (новата е убиец)

 

Ти чак нищо не ми каза.....мен ме интересуват точни модели. Преди време си бях взел едни Yokohama Parada Spec 2 - ужас бяха. Нямаха загряване и все едно карах със зимни гуми. Затова питам за точен модел на точна марка - точно модел който сте карали и който ви е направил наистина силно впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста годинии съм участвал в улични гонки....иии съм износил много гуми

най добро впечатление

1 Тоуо-който и да е от спортните модели

2 Барум Бравирус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на рендето съм с Good Year Eagle F1 Asymmetric и съм доволен, не пуска асфалта...даже преди да завали снега и на студено пак се представяше задоволително.

А пък Energy Saver-а са за по-голяма икономия и определено не са гуми за яко каране ! То в името си го пише - те се търкалят при по-малко съпротивление с асфалта, т.е. пестиш тунджа smile101

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бриджстон Потенца РЕ50

Дънлоп СП9000- ама май не се правят вече?

Вредештайн ULTRAC CENTO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за гуме консенсус и мнение няма да получиш

питай гумаджиите и взимай да са нови

и най калпавата нова гума има по добро сцепление от най добрата на 1 година....така че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.