Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Победителят в Сървайвър е Георги Кехайов :-)


simichoil

Recommended Posts

Сори....,ама по-голяма простотия от това предаване ,няма!

Да не говорим за победителя......! smile120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро наистина заслужи. Такъв пример, че парите не са по-важни от дадената дума не се среща често при хората на неговата възраст. Освен това самите участници го избраха. На мен ми изглежда скромно момче и не много приказлив. А тихите води са най-дълбоки. Не го приеха сериозно и загубиха от него.

Пожелавам му да не забравя урока на сървайвър, който наистина е урок на живота.

Какво още да му пожелая? Да вярва в себе си и успех в живота! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Противни, ама снощи Люси много добре се беше избацала!

 

Иначе и аз бях за Жорката! Да му е честита победата и успех в живота! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кифлите така се бяха барнали че в началото си викам бе тва дъщерите им ли са несъ ли , на острова беха ебати животните

Жорката е едно неориентирано дете и цялата работа му доиде като гръм дано не се главозамая че ще стане голям простак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера нахулих половината си познати във фейсбуук, заради това, че го обявиха за аутсайдер. На мен ми е любимец от самото начало на Сървайвър (не, че съм го гледала много, ама Жорката Кехайов е образ, който не можеш да забравиш). Много беше сладък, като каза, че ще ги остави другите да се изпокарат и така ще спечели. smile035 Лично според мен той е най-заслужилия тази награда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още първия ден като го видях, и викам на всички това е най-големия изрод, моя човек. И той все че спечели. Голям образ е, заслужаваше парите най много от тримата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.