Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Давам газ без да се тръгва


jethro

Recommended Posts

Колеги,тая вечер фабията много ме изненада и не разбрах какво и стана,защото сама се оправи после.Ето какво се случи-като тръгнах имаше само едно хлопане доста силно от задната част на колата,спрях да сипя бензин и като потеглих хлопането продължи,но като спрях на светофара след това включвайки на скорост колата не тръгна, а започна да върти гуми ,нямаше лед :) ,оборотомера се качи на 3000 ,а аз бях мръднал с много малко.След това реших да спра и пак да тръгна ,същото стана и пак хлопане ,дадох много газ и с мъка потегли и се оправи сама след това я покарах около блока спиране тръгване няма проблеми и хлопането изчезна.Може ли нещо да е замръзнало по нея нямам представа,дайте идеи какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю ръчната не я ползвам зимата от страх да не ми замръзне,мисля си дали нещо барабаните отзад не са били блокирали ,защото все едно някой държеше колата ,а и от известно време точно от задната гума като паркирам или включа на задна скорост има едно такова силно скърцане даже виене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се е изсипала някоя буца лед и да е блокирала колелото , щото това обяснява хлопането и самопоправянето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се е изсипала някоя буца лед и да е блокирала колелото , щото това обяснява хлопането и самопоправянето .

Обяснява хлопането, но звука при паркиране за който казва.

Може би задържа задното колело , при мен беше клеясал на задна лява механизма и задържаше.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.