Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Страхотната ОК2


bobiskoda

Recommended Posts

привет на всички !!! от около 6 м. съм горд собственик на ОК2 COMBI 2006 1.9 105кс..Колата е направо супер !!!!! Обичайното обслужване , масла , филтри , ремъци......НОВИ ЗИМНИ ГУМИ и ДЖАНТИ!!!!!Много съм доволен от разхода на гориво около 5л./100км извънградско !!!!!!!!!!!СТРАХОТЕН СЕМЕЕН АВТОМОБИЛ!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво токлова, в града не харчи повече от 6,5 на 100. Колега, честита придобивка, много да те радва, меко да те вози, все на хубави места и с хубави хора вътре. :smt017

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От разхода извънградско всички сме доволни, ама от градското... smile009

 

Що....,да не би, да ти гори 10 на 100 или повече....?

Нещо има гнило,при положение,че мойта не харчи повече от 6,5-6,7/100,градско! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей така като взема да чета какво пишете - все ми се струва че си продавате колите - все ги хвалите колко малко харчат.

 

Един виц по повода : Тръгнали двама братя (роми), единия баткото а другото - малко цигане да продават едно магаре. Идва един да се интересува от магарето - и големия брат започнал да го хвали: Малко яде, много здраво животно, много трудолюбиво, никак не е инатесто.....абе все плюсове. В този момент малкото цигане казало - "абе бате...като е толкова хубаво магарето - ние що го продаваме? "

 

За извън града - да съгласен съм - аз съм смъквал и под 5 - но градско - тия дето карате О2 и ви горят не повече от 6,5 .......... smile175

 

Тръгвам за работа сутрин - вадя колата от гаража - имам една врата - втора врата, след това една камара легнали полицаи (т.е. айде пак 1,2,3....скорост) след това светофар, след това пак легнал полицай, след това пак светофар, айде 1-2 пешеходни пътеки - и като не броя трафика и задръстванията. Докато стигна до работа - тя тъкмо взела да стига 60-70 градуса. Следобеда пак светофарите, легналите полицаи, пешеходните пътеки и трафика. Е успех с тия не повече от 6,5 л/100км. Ако карате само по околовръстното или по булевардите в малките часове - 4-5 сутринта - да - тогава си е извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постижим е, ако не се кара студена. Фабията при загрял двигател с обикаляне из Габрово се е въртяла около 5/100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата - 6,5 градско е непостижим резултат!

 

[-X до сега повече от 6,3/100 не е качила в града

 

скоро като я направя smile129 ще видя на колко ще отиде smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей така като взема да чета какво пишете - все ми се струва че си продавате колите - все ги хвалите колко малко харчат.

 

За извън града - да съгласен съм - аз съм смъквал и под 5 - но градско - тия дето карате О2 и ви горят не повече от 6,5 .......... smile175

 

Тръгвам за работа сутрин - вадя колата от гаража - имам една врата - втора врата, след това една камара легнали полицаи (т.е. айде пак 1,2,3....скорост) след това светофар, след това пак легнал полицай, след това пак светофар, айде 1-2 пешеходни пътеки - и като не броя трафика и задръстванията. Докато стигна до работа - тя тъкмо взела да стига 60-70 градуса. Следобеда пак светофарите, легналите полицаи, пешеходните пътеки и трафика. Е успех с тия не повече от 6,5 л/100км. Ако карате само по околовръстното или по булевардите в малките часове - 4-5 сутринта - да - тогава си е извънградско.

 

Начи - официална покана имаш от мен, кат ти се намира път до Софето, да седнеме в мойто Окавия Комби и да се пооовозим из софийските сокаци, калдаръми и секви други повдигнати и/или пропаднали и надупчени столични пътни настилки, :mrgreen: във време, когато трафика си е оживен. Примерен маршрут: студен старт от Лозенец - ЕТ Надежда - Стадион ЦСКА - сервиз Друмник - НИМ Бояна и обратно до там, където ти е колата. Разхода ще е в норма, иде реч за старата версия на 1,9 ТДИ-90 коня, сега на 30000 км, колата е произведена на 3-ти септември 2006, рожденната дата на маторя и не ми е известна. :D До колкото знам, двигателя 1,9 ТДИ 105 коня на О2 дори е с заводски показатели по-икономични от тези на моя, така че едва ли ще е голяма разликата. И само да уточня - влюбен съм в тая кола, не я продавам. ;) Почерпката - и тя е от мене. smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно разхода на О2,другата ми кола е VW Пасат 5 PD-131к.с.,неговия разход е около 7/100,градско,като имам предвид,че е по-голяма кола от Шкодата,но със същия двигател.Майка ми има същата О2-105к.с.,като мойта,даже нейния разход е още по-нисък,щото кара по-спокойно!Брат ми има новия Супърб-170к.с.,разхода му е около 7 на сто, градско.Така че,въобще не си ги измислям тези цифри,още повече че има къде по-важни неща от това колко ти гори колата!Аз, за разлика от Ицо не смятам да ви возя и да доказвам думите си,който иска да вярва,който не иска ,да не вярва!

Поздрави! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям колегата - 6,5 градско е непостижим резултат!

 

[-X до сега повече от 6,3/100 не е качила в града

 

скоро като я направя smile129 ще видя на колко ще отиде smile163

досега не съм успял да сваля под 6,8/100 и то в топло време, без климатик и с нежно каране. в момента харчи 7,5/100 (в пловдив, в софето близо литър отгоре). затва и не ви вярвам. мое и да е дефектна мойта деа, мое и от пловдивските сокаци да е нещо, мое и от глезена на десния ми крак да е, не знам...ма в крайна сметка всеки сам си плаща тунджата. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези които не вярват в 6.5 л градско мога да им кажа че откакто зех шкодака за напраените 1200 км ми показва 5.9л а извънградско съм пъркал наи мн 300-400 км .. о6те повече че ми е нова и я ръчкам яко .. повече от 7 не праи градско никогиш , вярно в бургас неа мн трафик но с 2.0 мотор ... не ми се вярва с 1.9 да хар4и повече [-X

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.