Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кола до 5000лв


PVV

Recommended Posts

Често се сблъсквам с подобно мнение - че на хората с повече финансови възможности им е по-лесно при даден избор. Само че забравяте, че тези пари не всеки ги изкарва всяка сутрин на тоалетната чиния с повечко напъни... Дали ще си купуваш кола за 5000 или 100 000 лева, избора на човек, изкарал честно парите си, все е труден. Въпросът е, че колкото е по-голяма сумата, която може да се отдели за автомобил (в случая), толкова е по-голям избора на пазара, следователно решението е по-трудно. На който му се спори по въпроса, да седне да разгледа борсите за автомобили. В единия случай да заложи бюджет до 5000 лева, а в другия - до 30 000 лева (голямата сума е примерна). И вижте резултата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Toshiro

    11

  • stivi797

    9

  • felicialx

    4

  • Цецо75

    3

Най-много писали в темата

mobile.bg - търсене от 3000 до 5000 (примерно) - над 3000 резултата.

mobile.bg - търсене от 18000 до 30000 (пак примерно, но 6 пъти горния интервал) - 2105 резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хващайте за определени цифри, аз също съм на мнението на Юли, а това че мобиле.бг изкарва повече резултати на по-ниска цена, е единствено в резултат, че търсенето определя предлагането smile021

По темата: с този бюджет, аз бих се поогледал за лачена е36 с приятни екстри и добро състояние smile035

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mobile.bg - търсене от 3000 до 5000 (примерно) - над 3000 резултата.

mobile.bg - търсене от 18000 до 30000 (пак примерно, но 6 пъти горния интервал) - 2105 резултата.

Над 3000 резултата, ако имаш само 5000

А сега ги сумирай и добави още около 5000 обяви за диапазона 5-18000 - това е изборът ако имаш 30000 smile049

Иначе казано, ако нямаш пари, нямаш голям избор, значи си прее...н :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най-важното е човек да си опича акъла. Ако изкарва по 800лв. на месец да си купи кола за 5000. Ако изкарва 8000лв. да си вземе за 50000.

 

Щото по нашите ширини е доста срещана комбинация от двете - живее в коптор и децата му ходят гладни (образно казано), ама кара кола за 50 бона и носи жисием за 1000лв.

 

В днешно време колата си е определящ разход, но човек не трябва да го прави основен! От там насетне и да сбърка с избора - преживява се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята авто-одисея приключи със заприходяване на сива астра комби X20DTL. Остава ми регистрация в кат и смяна на течности. Дано да имам повечко късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е ! Да си изкара парите многократно и въпреки смяната на марката да не забравяш Форума s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята авто-одисея приключи със заприходяване на сива астра комби X20DTL. Остава ми регистрация в кат и смяна на течности. Дано да имам повечко късмет

 

:smt017

Дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.