Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ПРОЕКТИТЕ!


Redline__

Recommended Posts

Поразгледай го - темата "Felicia 1,3 LX -> GLX" пък що за проект е?

Бях я забравил тази тема, а и тя май е паднала на дъното на раздела... та ще помоля мода да я премести в раздела за съответния модел. Но към теб, Коко: това все пак не е основание да гледаш на темата ми "от високо" - не забравяй и ти какво тунинговаше преди сегашното си лъскаво Окти, имаше и ти тема долкото помня... та държа да си имаме поне малко уважението :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • Redline__

    8

  • bega4kata

    8

  • BlackPearl

    6

Най-много писали в темата

Раздела "Проекти" е готов. Описанието му е по-ясно, сменени и систематизирани са условията за писане в него - желателно е да се запознаете с тях.

Ися, два пъти в тази тема повтори, как никой не те бил питал, пък аз дума не бях обелил за това, че си пипал тема, направена и заключена от админ... ;) Оставям на теб и Миро да прецените кои от темите да бъдат преместени (има такива), защото Коко е прав с това:

...Някой май доста отдавна го е зае*ал тоя раздел и се е нафлуудил с какви ли не теми, измежду които не могат да се разграничат точните, систематизирани теми...

За пореден път апелирам - ХОРА, ПРЕСТАНЕТЕ С ТОВА ДЕЛЕНЕ. Най-горе на форума, както и на стъклата на колите ви пише Skoda club Bulgaria, а не Tuning Skoda club Bulgaria, нито пък Project Skoda club Bulgaria или New..., Old... или каквото се сетите. Мястото е едно за всички, без оглед на това кой, защо, за какво или с какви познания и интереси влиза тук!!! Не виждам проблем или некоректност ако някой, който не кара тунингован автомобил да изрази своето мнение в тема за тунинг. Напротив, това има и своята положителна насоченост - безпристрастието. Нима всички коментари в темите, наречени "Проекти" са на хора каращи "пипани" коли? Лошото е, когато имаш пряк интерес към подобна тема и да не вземеш отношение (не визирам само Коко). Резултата от подобно бездействие вече сме го вижали, стана факт и тук - сръдни, безкрайни нападки и т.н. Не е редно... Пък и Ися, модератор си... Мислех да си премълча, но точно заради този цитат Сашо (maxrpm) днес ме помоли да му затрия всички мнения и профила. Тъжно е. Някой сега ще каже " 'мани го тоя". Да ви кажа - хубав човек е Сашо. Може да се струва на някои, че е леко чалнат, но не сме ли всички такива, всеки по своему? Аз например не познавам друг като него, който на -10 и силен вятър, премръзнал като куче по един анцуг ще легне до колата на снега да помага. Или пък да дойде на събора без да е резервирал спане, без да го интересува дали ще спи на поляната в студа, само и само да е сред Шкоди и в частност - нас. Такъв човек съм склонен да уважавам повече от някой киселяк, вкарал х1000 лв. в колата си. Може мнението му в даден момент да не е било съвсем меродавно, но не вярвам да има човек от пишещите в този форум, който поне няколко пъти (не веднъж) да не е изразил пристрастно мнение (визирам и себе си). За Джо също мога да кажа само хубави думи, но ще спра, че пак се отплеснах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз толкова много постове се наложи да изчета геройски дотук и накрая пак не разбрах за какво беше цялата тази гюрултия - само заради уточненията с малки буквички под заглавието на раздела? Явно кризата предразполага към по-усилено чесане на езици... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, отговора е много кратък - въпрос, мълчание, действие, скачане и обиди, действие. И всичко това породено от мълчание...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време темата да се заключи. Който има да си изяснява отношенията пред някой друг - да му се обади по телефона. Ще се извинявате ли, ще се изправяте ли, ще се уважавате ли - не ме интересува.

 

До онзи ден това беше най-задружния форум, който съм виждала. Хората са различни, но толерантността, която срещнах тук... ами да речем, че не съм я виждала в български форум.

 

Сега, обаче, заради 3-ма души, които не са се разбрали кой кум и кой сват - целия форум се въвлича в някаква евтина "централна емисия новини". Единственото, което липсва е поредната реч на Марлон Брандо... т.е. Бойко Борисов и някаква кървава семейна трагедия за цвят.

 

Ако щете ме наречете "заблуден юзър", но не мисля, че трябва да си мерим работите според това кой каква кола има и какво тунингова по нея. Дреме ми, че колата ти е 2007, а моята е 90-та. В задръстването и двамата се движим еднакво. Не ми пука колко електроника имаш вътре - моята е аналогова и това е най-големия й плюс. Можех да си купя нова кола, но съм достатъчно практична, че да не го направя. И грам не съжалявам!

 

Заключете темата. Става наистина гнусно и прави много лошо впечатление на млади потребители, като мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо- няма да кометирам, не е по темата. Само до обноските ще добавя!

 

Че ми писа лично без здравей, ще може ли ако обичаш да махнеш това.....: написа: айде махни си това твое писание, че имам нещо предвид! (за маска на ГЛС).

Аз ти върнах- да нямаш, проблем.

ПОЗДРАВИ!

Ти какво върна- нищо........... както и да е.

 

Юли- сега към теб!

 

Хайде кажи ми за кое не съм прав???

Аргументи ще дам: Аз винаги пиша с аргументи, а не празни приказки:

Казваш,че не съм прав и че съм делял хората?

-прочети в 1я ми пост какво съм писал и никога не съм делял хората.

- ЗАБРАВИ ли,че когато във форум Шкода се изнесоха доста потребители и имаше тема, АЗ НАПИСАХ едно мнение, след което ти ми се кланяше? Аз помня!

- на Соколски 2008 - АЗ отидох и се запознах АЗ със Сашко. Здравей, приятно ми е, аз съм Искрен. А сашко вечерта след 1вата бира дойде и почна да ме ругае, че чичо Мирчо чак се изнерви от грозните му приказки и беше готов да му посегне,НО АЗ ГО СПРЯХ.

 

Сашко, за него да съм казал ЛОША дума- не съм. Всички обаче знаем,че той си харесва само старите модели и какво му е виждането за тях- пристрастен не е ли така?

 

Да- модератор съм- не ми е позволено да говоря така. Виж от кога съм мод и дали съм си позволявал такива приказки.

Но извинявай,хора към които нямам нищо лошо целенасочено да се отнасят така ( да пишат в едната тема- дайте така и така, после като стана патърдия, ама недейте бе пичове :) )

 

НИКОГА НЕ БИХ ПОМИСЛИЛ,че ще напиша това, но явно все повече се убеждавам,че е така.

Май Искрен е прав когато... Я,мишка, я дай 36 палети (без пари разбира се) за събора. Я, мишка, я да закараме шатрата. Я, мишок , я Диджей- айде и 2те вечери да ти заминат на събора! Я, мишка, я ни забавлявай с истории и коментари на микрофона!

Я , Искрен каза- хванете шатрата добре, какво стана, скъсаха се свинските опашки и мишката се качва в проливен дъжд на 5м височина на хлъзгаво да оправя шатрата заради техниката. Огито и той уж беше катерач,ама не посмя а?

 

И не веднъж съм казал: Това съм го направил не за да помогна на Миро, а за Шкода Клуб България, за да са доволни всички гости дошли на събора. ЗА ВАС го правя.

Заради ВАС после търпях критики от няма да казвам колко колеги. На един не съм му бил пуснал кючека, другия грамота не бил взел, третия купа...айде Искрен е виновен и търпи критики.

2 дни не обърнах никакво внимание на човека до мен, за да мога да направя подредба, музика, игри- докато другите само си глредаха колите и си лафеха!

 

За това ли не съм ПРАВ,ЮЛИ? За това ли? Че никога не съм казал- аз съм направил това и това- вие какво сте направили.Направил съм го пожелание и не съм искал признание. Но НЕ МОЖЕ да се отнасяте с неуважение след всичко това. Ясно нещата се забравят много бързо типично по български.

Аз имам 3000+ мнения- рядко съм обиждал и съм се държал нагло, но ако го направя и ще има коментари: ИСкрене,вече си промених мнението за теб. (след 1 коментар на 3000- БРАВО)

 

Не съм съгласен с теб!

дай да проследим хронологията.

Защо почна темата, Юли!

НЕКА ДА СЕ РАЗБЕРЕ КОЙ КРИВ И КОЙ ПРАВ.

Защо , когато ИВАН Ви се е обадил на теб и Пепи, сте му казали,че я обсъждаме (знаеш къде).

Е,аз гледам,но такава тема не виждам- КОЙ ЛЪЖЕ В СЛУЧАЯ? (Иван/Ти/или Иван не е разбрал правилно и не ми е предал правилно)

Май нещата не почват от мен!

Първи пост:

1- много уважавам Юли и Пепи като хора, винаги са любезни и отзивчиви и са ми правили не една и две услуги-ЕВАЛА.

 

Във втори мой пост- нямам нищо лично към никой- даже и не намеквам ! А АПЕЛИРАМ !

Че в него мнение казвам- нека не се делим,аз не деля хората и тн....

Дайте да намерим решение!

Добре, аз какво съм виновен? Нима Джо и Сашо не са пристрастни към старите автомобили и биха се радвали да гледат проекти за тях- някой ще отрече ли?

Заблудени- дали са се обидили- погледни моля те , какво са писали в темата на Ванката и какво пишат тук.....

 

3то мнение:

Има явно проблем- ТЕМИТЕ!

Трябва да има дискусия и РЕШЕНИЕ!

Думи, кой ли им обръща внимание!

 

4то мнение:

Аз доколкото гледам, в темата на Ванката ,колегите бяха едни от най-активните, а сега го обърнаха....ама не така, не онака. А там беше- това къв проект е,кое къв тунинг е! Да се бухнат темите еди си къде.....:smt0344

 

Тук аз с какво подклаждам дрязги?

 

5то мнение:

Не се дразня, просто не 1 и 2 пъти споменах- дайте да намерим приемливо решение което да угоди що годе на всички потребители..... ама на! Всеки е много оригинален, а после...ауууу как се караме, какви дрязги!

 

Дали Джо се е ядосал .... след като Мишо ни цитира.

 

Твой цитат:

Ися, два пъти в тази тема повтори, как никой не те бил питал, пък аз дума не бях обелил за това, че си пипал тема, направена и заключена от админ... ;)

 

Коя тема Юли, моля те сподели, аз не се сещам. Ако е така- поемам вината.

Аз обаче никога не съм коментирал,колко пъти админ ми се е намесвал в разделите и е трил мой предупреждения и решения за заключване на теми и тн, при положение,че самите потребители са го пожелали- е кажи ми, дали съм се чуствал добре!

Точно Админите, след като ме направихте МОД на проекти изяснихме правилата и аз ги написах. Сега излиза,че се променят правилата дадени от Админите?

 

Щом така мислиш, НЕ СЪМ ПРАВ! ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо- няма да кометирам, не е по темата. Само до обноските ще добавя!

 

Че ми писа лично без здравей, ще може ли ако обичаш да махнеш това.....: написа: айде махни си това твое писание, че имам нещо предвид! (за маска на ГЛС).

Аз ти върнах- да нямаш, проблем.

ПОЗДРАВИ!

Ти какво върна- нищо........... както и да е.

 

Последно пиша в тая тема и отивам да се друсам... в шкодичката по замръзналите на бабуни улици, да не ме разберете погрешно ...

 

Та .. Пич, ето какво точно съм ти писал, за да не си кажат после младите във форума "глей го тоя джо, къв грубиян, бре въъъй-въй, пу-пу-пу!" Моля, ако съм писал на кякой друг лично и не съм почнал със здрасти, добър ден/вечер и не съм завършил с Весела (и спокойна) вечер, или Весел и спорен ден - айде да каже...

 

А, да, и за да ти напомня че все пак с аргументи пишеш.. нали така беше, или бъркам нещо? Можеше и на лично да ти припомня, ама нали съм си гаден и зъл и подъл и все развалям нещата...

 

цък --->post-1024-138453159445_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, няма лошо,че припомняш с аргументи.

ПУБЛИЧНО ТИ СЕ ИЗВИНЯВАМ,че съм останал с такова впечатление и съм те обвинил без основание. Объркал съм се с друг потребител- извинявам се!

Правилно,че не си пуснал ЛС, след като съм написал в пост конкретно определение, с пост то трябва да се обори!

(така става,когато човек си трие личните съобщения)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемам извиненията smile027 ето това вече е един разумен и приятен начин да говорим. ;)

Би било приятно ако всички можем да поддържаме подобен тон говорейки си на каквито и да било теми, нали.. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... отговора е много кратък - въпрос, мълчание, действие, скачане и обиди, действие. И всичко това породено от мълчание...

Мълчанието днес, ражда викове утре !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам групово да си признаете че сте едни ужасно свободни хора с ужасно много проблеми .....що не спрете се излагате , хора се отвращават от вас , днес ми се обадиха трима приятели с думите беси и тъпанарите ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трих, преправях, уффффффф. Слагам катанеца, колкото и да не ми се ще. Факт е, че Юли се опита да угоди на всички, за кой ли път, и за съжаление този негов жест пак не беше оценен. Разгоряха се страстите, тежки думи се казаха. Всичко нецензурно беше разчистено, ако искате - сърдете ми се, съжалявам, държа на езика, колегиалността, етичността и добрия тон. Трият се постове, чуват се заплахи за триене, получавам молби да трия мнения, от колегите, които са ги пуснали. Смятам, че засега се постигна някаква яснота по въпроса, а вече кой е доволен и кой не - това няма да коментирам, винаги ще има и от двата типа колеги. Ако някой има нещо да добави, нека ми пусне, на мен, или на Юли, Жорко, Пепи, едно ЛС, ще отворим темата, ама ако наистина си заслужава.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, казвал съм ти го многократно, ще го направя още веднъж - евала за жеста, който прояви тогава. Постъпи мъжки, а не като останалите мишоци по терлички. НЕ СЪМ ЗАБРАВИЛ и няма да го направя! Не съм давал повод да го мислиш. По никакъв начин не съм повдигал въпроса и не съм поставял под съмнение твоя цялостен и личен принос към форума. Това, че има критики не означава, че се омаловажават приносите - едното няма нищо общо с другото. Аз да не би да не търпя критики (че и повече от упреци дори). Нормално е, след като имаме и отговорности... А относно това кой и какво е направил за клуба - не мисля, че е удачно по този начин да се споменава и да се задава въпроса "забрави ли?" (не визирам само обръщението към мен, а всичко написано). Ися, големи хора сме, трябва да умеем да разграничаваме нещата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемам извиненията smile027 ето това вече е един разумен и приятен начин да говорим. ;)

Би било приятно ако всички можем да поддържаме подобен тон говорейки си на каквито и да било теми, нали.. smile049

а на мен кога ще ми се извиниш....помня аз

 

 

А за приноса към форума и общноста на Юли и Искрен smile126 smile126 smile126 smile126

и не само те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз пиша последно мнение по тази тема и отивам да карам Mecho-gruh на тенекиджия да оправя Фаворита.

За да се изкажат (Ице) всички тези тежки думи, явно моментът е назрявал дълго време. Добре. Чашата преля. Всички, имащи да казват нещо се изказаха (изляха си го един на друг). Сега предлагам не темата да се заключва, а всеки да помисли кой какво е казал, защо го е казал и да се приключи с дразгите.

Ися, винаги ще има някой, който върши повече работа от друг за общото благо. Юли, различни хора сме. Стара истина е "всеки е прав за себе си". Нека това, че всеки е прав за себе си и това, че един е свършил повече работа от друг не стават поводи за разделение между нас. Кой кого обидил, а после кой на кого се извинил - ето аз се извинявам на всички, които съм засегнал по един или друг начин, умишлено или не.

Весели празници на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай го - темата "Felicia 1,3 LX -> GLX" пък що за проект е?

Бях я забравил тази тема, а и тя май е паднала на дъното на раздела... та ще помоля мода да я премести в раздела за съответния модел. Но към теб, Коко: това все пак не е основание да гледаш на темата ми "от високо" - не забравяй и ти какво тунинговаше преди сегашното си лъскаво Окти, имаше и ти тема долкото помня... та държа да си имаме поне малко уважението :!:

 

Ама смяната на седалки не е проект бе човек. Аз съм тунинговал, ама седалките са били 1/10 от направеното по колата, а не ЕДИНСТВЕНОТО! Та как да гледам на темата... от ниско ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай го - темата "Felicia 1,3 LX -> GLX" пък що за проект е?

Бях я забравил тази тема, а и тя май е паднала на дъното на раздела... та ще помоля мода да я премести в раздела за съответния модел. Но към теб, Коко: това все пак не е основание да гледаш на темата ми "от високо" - не забравяй и ти какво тунинговаше преди сегашното си лъскаво Окти, имаше и ти тема долкото помня... та държа да си имаме поне малко уважението :!:

 

Ама смяната на седалки не е проект бе човек. Аз съм тунинговал, ама седалките са били 1/10 от направеното по колата, а не ЕДИНСТВЕНОТО! Та как да гледам на темата... от ниско ли?

Коко, Клементина изглежда прекрасно. Също както и Митко Фелата. Всички правим дребни подобрения по колите си, така както на нас ни харесва. Но като Шкода клуб, нека уважаваме и труда на другите!

Весело посрещане на Коледните празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай го - темата "Felicia 1,3 LX -> GLX" пък що за проект е?

Бях я забравил тази тема, а и тя май е паднала на дъното на раздела... та ще помоля мода да я премести в раздела за съответния модел. Но към теб, Коко: това все пак не е основание да гледаш на темата ми "от високо" - не забравяй и ти какво тунинговаше преди сегашното си лъскаво Окти, имаше и ти тема долкото помня... та държа да си имаме поне малко уважението :!:

 

Ама смяната на седалки не е проект бе човек. Аз съм тунинговал, ама седалките са били 1/10 от направеното по колата, а не ЕДИНСТВЕНОТО! Та как да гледам на темата... от ниско ли?

 

Няма смисъл да спорим - аз съм съгласен с теб, че темата не е за проекти, просто навремето не помня защо съм решил точно там да я сложа - доста въпроси имаше тогава какви екстри може да се добавят на LX, та просто реших да споделя малко опит... просто фелата никога не ми е била основен проект - съсредоточил съм усилията си върху по-стойностни неща. Затова сега помолих модовете ако може да преместят темата в раздел Фелиция. Стори ми се обаче, че усетих някаква пренебрежителна нотка в поста ти към моите скромни усилия, затова се подразних... дано да съм сгрешил, ако е така извинявай! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.