Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120 L


niki9110

Recommended Posts

Имам въпрос относно шкода 120 л жилото на километража или ми е откачено или е скъсано и ако е скъсано някои знае ли дали се сменя лесно или въобще как става благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал проблема е че не ти работи километража. Ако е така има няколко варианта:

1) Скъсано жило

2) Изваден накрайник (на кутията или на таблото)

3) Счупено зъбно колело в скоростната кутия. То е пластмасово и след ХХХ хиляди километра заминава :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал проблема е че не ти работи километража. Ако е така има няколко варианта:

1) Скъсано жило

2) Изваден накрайник (на кутията или на таблото)

3) Счупено зъбно колело в скоростната кутия. То е пластмасово и след ХХХ хиляди километра заминава :(

 

 

Em az mislq 4e jiloto mi e zdravo oba4e sam 4uval 4e za da se zaka4i otnovo bilo golqma igra4ka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал проблема е че не ти работи километража. Ако е така има няколко варианта:

1) Скъсано жило

2) Изваден накрайник (на кутията или на таблото)

3) Счупено зъбно колело в скоростната кутия. То е пластмасово и след ХХХ хиляди километра заминава :(

 

 

Em az mislq 4e jiloto mi e zdravo oba4e sam 4uval 4e za da se zaka4i otnovo bilo golqma igra4ka

 

 

Е със сигурност не е от най-приятните задачи но не е и кой знае какво. Трябва да се нагъзиш там малко под таблото и да огледаш...

 

Но имай в предвид че в нашия форум се пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на кирилица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жилото ако е само за проверка трябва да бръкнеш под таблото-има един накрайник с резба, който се завива на ръка към уреда, ако той е на мястото си-развиваш го, развиваш болчетата на таблото и го сваляш, гледаш къде е проблема и после по обратният ред. Според мен е малко вероятно в жилото да ти е проблема, по- вероятно счупено колелце в механизма, или развито болче в червячният механизъм на уреда :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е малко вероятно в жилото да ти е проблема, по- вероятно счупено колелце в механизма, или развито болче в червячният механизъм на уреда :-k

 

Тези механизми са за километража, но не и за скоростомера.

Всъщност- откачи жилото от километража, подкарай колата и виж дали се върти жилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е малко вероятно в жилото да ти е проблема, по- вероятно счупено колелце в механизма, или развито болче в червячният механизъм на уреда :-k

 

Тези механизми са за километража, но не и за скоростомера.

Всъщност- откачи жилото от километража, подкарай колата и виж дали се върти жилото.

 

 

Еми при първа възможност ще проверя само да се оправи времето мерси за съветите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.