Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно кора


andrei

Recommended Posts

Здравейте,

 

Днес забелязах, че отдолу и отляво на колата, точно под долният праг на колата, се е измъкнала ( или поне така ми изглежда ) някава кора и виси надолу. Неприятно е, защотото ако има по-голям сняг или неравност задира в нея. Кората се е измъкнала ( или се е счупила ) по протежението на прага.

 

Искам да ви попитам каква е тази кора? Предполагам, че не е кората под двигателя, тъй като той е по-напред, а тази е под купето. Или греша?

Ако знаете каква е, къде може да се поправи и да се сложи нова?

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незднам да има друга кора под колата.....

Само тази Еко кора под двигателя,държи се на 9 винта (поне моята) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незднам да има друга кора под колата.....

Само тази Еко кора под двигателя,държи се на 9 винта (поне моята) :)

А има ли такова определение като "под-картерна кора"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми под самото купе всичко е опластмасено аз съм с фабия 1-седан, тоест закачил си някоя от пластмасите и е провиснала, ако можеш влез в някой гараж на канал и виж кво може да се направи да си я подпъхнеш. А ако е счупена и виси на парцали-решението е нова и тва е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми под самото купе всичко е опластмасено аз съм с фабия 1-седан, тоест закачил си някоя от пластмасите и е провиснала, ако можеш влез в някой гараж на канал и виж кво може да се направи да си я подпъхнеш. А ако е счупена и виси на парцали-решението е нова и тва е :)

А да препоръчаш някой майстор / сервиз, където да ида и да ми я сменят? Че в това време къде да търся канали ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми моята си я поддържам в еуратек когато се наложи нещо-все пак фирмен сервиз на шкода е, така че ако си от софия може да идеш там. Шкода Център, гр. София, ул. Хан Кубрат №27, тел.: 02/ 936 25 49, факс: 02/ 936 26 37-в квартал надежда е това.

и Работно време: понеделник - петък 8.00 - 19.00 ч.

събота 8.00 - 18.00 ч.

неделя почивен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми моята си я поддържам в еуратек когато се наложи нещо-все пак фирмен сервиз на шкода е, така че ако си от софия може да идеш там. Шкода Център, гр. София, ул. Хан Кубрат №27, тел.: 02/ 936 25 49, факс: 02/ 936 26 37-в квартал надежда е това.

и Работно време: понеделник - петък 8.00 - 19.00 ч.

събота 8.00 - 18.00 ч.

неделя почивен ден

Имах предвид другаде ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наведи се под колата и я погледни.(виж дали е скъсана или просто са паднали винтовете.Трябва обаче 2,3 да паднат,за да увисне...)

Кората се сваля/сменя за 5мин (стига да имаш нова).

Във всеки сервиз ще ти я направят, какво толкова.

9винта да отвъртят и да завъртят наново.

И сам можеш да я смениш за 10мин.

Вдигаш колата на крик (от едната страна), пухаш се отдолу и си пушка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.