Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови очи за Октавия 2 (5) !


димон

Recommended Posts

Според вас струва ли си това нящо ?!!! : то почти без пари ...

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA ... headlights

 

 

 

p.p. А , bega4ka ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези фарове са разработка на SuperSkoda - досега бяха в pre-order, явно вече ги произвеждат серийно. На мен ми харесват, но нямам идея на живо колко са качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.superskoda.com/skoda/octavia-ii/skoda-octavia-ii-04-09-devil-eyes-headlights-chrome - Тези не ви ли допадат повече ???? Изглеждат доста интересно и са на приемлива цена (сравнена с цената на оригиналните за О2). Аз определено мисля че тези ще стоят убийствено на колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че ще стоят убийствено , особено дяволските очи .

Само дето цена е за една бройка - 300 EUR . Ако искаме да имаме 2 ( L&R) трябва да се бръкнем още толкова ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще отиват на по-тъмен цвят-на esto!

 

И аз мисля, че на esto, ще стоят добре.

 

За Devil Eyes-а, само на Audi стои добре.Всички други са.. smile122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези светлини ако първо китайците ги бяха пуснали на пазара, масово щеше да има коментари "ужас", "Илиенци made" и т.н. Ама понеже бяха изпреварени от Ауди, сега има откъслечни коментари, като на Biohazard... :lol: Личното ми мнение е, че "гирляндите" на Ауди и всичките им производни са сякаш свалени от коледна елха и напаснати на колата smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези светлини ако първо китайците ги бяха пуснали на пазара, масово щеше да има коментари "ужас", "Илиенци made" и т.н. Ама понеже бяха изпреварени от Ауди, сега има откъслечни коментари, като на Biohazard... :lol: Личното ми мнение е, че "гирляндите" на Ауди и всичките им производни са сякаш свалени от коледна елха и напаснати на колата smile001

 

:smt017 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези светлини ако първо китайците ги бяха пуснали на пазара, масово щеше да има коментари "ужас", "Илиенци made" и т.н. Ама понеже бяха изпреварени от Ауди, сега има откъслечни коментари, като на Biohazard... :lol: Личното ми мнение е, че "гирляндите" на Ауди и всичките им производни са сякаш свалени от коледна елха и напаснати на колата smile001

 

:smt017 smile092

и аз така мисля-ЦИГАНИЙКИ

а за черните-много ме дразни мигача!Да го бяха направили с тъмно стъкалце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето цена е за една бройка - 300 EUR . Ако искаме да имаме 2 ( L&R) трябва да се бръкнем още толкова ... :D

 

[-X Не е така - "- price is for one set (left/right) of course ! " - Това означава (или поне аз така си мисля), че това е цена за сет - комплект. Още повече опитах да си поръчам тези фарове ей така за проба - без да плащам и никъде не ми поиска да посоча ляв или десен фар ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето цена е за една бройка - 300 EUR . Ако искаме да имаме 2 ( L&R) трябва да се бръкнем още толкова ... :D

 

[-X Не е така - "- price is for one set (left/right) of course ! " - Това означава (или поне аз така си мисля), че това е цена за сет - комплект. Още повече опитах да си поръчам тези фарове ей така за проба - без да плащам и никъде не ми поиска да посоча ляв или десен фар ми трябва.

 

 

за комплект е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези светлини ако първо китайците ги бяха пуснали на пазара, масово щеше да има коментари "ужас", "Илиенци made" и т.н. Ама понеже бяха изпреварени от Ауди, сега има откъслечни коментари, като на Biohazard... :lol: Личното ми мнение е, че "гирляндите" на Ауди и всичките им производни са сякаш свалени от коледна елха и напаснати на колата smile001

 

 

Ами Mishelle, днеска като ми караше A5 в огледалото само на диоди :arrow: доста е яко ;) Като с angeleyes-а е.Видях го първо на BMW и на него ми хареса най-много, не на Golf 3,4 Felicia,Favorit,Octavia,Vectra,Corsa.:D Само на най-новата 8-ца не ми харесват devileyes-a smile001

 

А пък на този черен фар,най ми харесва, че мигача е бял.Виждал съм целия черен фар :arrow: много е гадно :smt018

post-1063-138453158468_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написах по-горе - лично мнение. Имаше тук във форума един коментар относно кола на колега. Той гласеше нещо от сорта "важно е човек да знае кога да спре" и касаеше оптичния тунинг. Същото, според мен, в случая важи за Ауди с техните гирлянди и всичките им подобия, които хората монтират по колите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.