Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлоотразители за задна броня- Октавия 2


sotef

Recommended Posts

Здравейте всички! Тъй като оригинална задна броня от О2 RS е 576лв., а притурката от спортния пакет се връзва на 1000лв. с монтажа и боя, реших да направя нещо, при което мисля, че ще има пак положителен ефект, а ще ми излезе почти без пари в сравнение с горните цифри. Понеже пиша чат- пат и чета в немския форум за октавия и отскоро гледам, че един колега от форума им предлага ето това:

5d1e45d5f66b8c61ac283667ee7deb7a

fc0c8a90f06819c3a74b2a6c85e88d53

94311d5d7283542240c90068b24a816d

Изрязани " cat eyes " от светлоотразително фолио и са с точните размери като тези от задна броня на О2 фейслифта. Цената е 12евро до България за 2-те бройки. Въпросът ми към вас е, мислите ли, че така залепени изглеждат добре. Ако черната лайстна през средата на бронята и чернат лента отдолу на бронята се боядисат в цвета на колата, мисля че ще е много по- добре, но не ми се ще засега да боядисвам по колата и ако ги взема мисля да си останат така както е на снимката по- горе. При мене цвета е антрацит. сив металик.

Иначе там още един предлага такива изрязани светлоотразители, но не стоят добре, защото са по- малки. Ако пък реша сам да си ги направя, може повече да се набутам за фолио, а и трябва да видя точния размер, така че за цената ми се струват приемливи тези 12 евра.

http://www.octavia-forum.de/forum/viewt ... 24&t=44052

http://www.octavia-forum.de/forum/viewt ... 24&t=44047

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме кефи , че гаража на последния Октавист е доста широк вътре и може да се отворят и двете врати на колата ...и да си роооовиш !!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок. Мерси за отговорите на всички. Видяло се е, че ще трябва друга броня, но живот и здраве по- нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв гараж е тва нема ли грес по тавана и насекаде рафтчета сас секви чарколяци... баси хората....

 

smile091 smile091 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.