Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция


jeki

Recommended Posts

Здравейте,

 

Предлагат ми да си купя Шкода Фелиция комби, 97 год. Ще я ползвам предимно за работна кола. Няямам мнение, никога досега не съм имал Шкода, така че ако някой може да даде съвет....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи от колата ,моята е 2001 г и била служебна,но запазена,доволен съм,голям обем на купето,мотора 1.3 карб ,за 13 месеца само каране.

Ти трябва да прецениш ,ако не разбираш ,намери някой или поискай помощ от колеги от форума,но пиши и от къде си ,за да се знае кой може да ти помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само. Пиши каква точно е Фелицията '97 за да можем още повече да сме ти от полза. Иначе моята е '95 1.3 карбуратор и вече е на 242 хил. км. Много съм доволен от колицата. Частите не са скъпи, не се чупи и е много безинтересна за крадците. И ти ще си доволен (мое мнение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтина кола,с евтина поддръжка.Гори малко и е надеждна.Погледни дали пуши,работата на двигателя на празен ход, погледни 5 -та врата и веждите,ако няма ръжда я вземай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам фелиция комби от 97-ма, само че бензинова и е 1,6. специално за моята мога да кажа, че е много здрава и поддръжката й е много евтина и досега не ме е оставяла на пътя (поне засега, да чукам на дърво :)), а съм имал големи премеждия за двете години, откакто съм шофьор. така че, общо взето съм много доволен от нея и моят съвет е хич да не му мислиш.

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=16241

това е една тема, която пуснах преди около месец, когато ми изгоря бобината и трябваше да я вкарам за първи път в сервиз.

описал съм и доста от приключенията, през които ме е "превозила", както и учудващо малките ремонти, които са ми се наложили след тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.