Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Yeti e "Автомобил 4х4 на годината" за България


The Freshmaker

Recommended Posts

Преди около два часа Skoda Yeti беше официално обявена за "Автомобил на годината - категория 4х4" за 2010 година в България по време на връчването на наградите на 12-ия пореден конкурс "Автомобил на годината в България", организиран от Пресавтоклуб България. Честито smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile179 На това му се казва добра новина ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е аз гласувах поне n-пъти.... smile126

 

Да де, ама всъщност нашите гласове са без значение.

 

Според мен има защо Йети да спечели тази награда и впечатленията ми не са само на база "гледах снимки". Е, вярно, не е Нива, но все пак smile049

 

П.П. Забелязвате ли, че последните години Шкода винаги печели "Кола на годината" в някоя от категориите? smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога , Шкода са връзкари . Затова печелят . smile092

smile004 Е ся...тва е друга бира smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де , ...Шкодата е голяма работа ... И аз имам Шкода ! :D

Не мога да рзбера как може да се сравняват SUV на Шкода и Поло на VW или пък с Astra на Opel . :-k Или аз пак нещо не съм схванал ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.