Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ролс Ройс Октавия или Шкода Силвър спирит?


skodaman

Recommended Posts

Колеги вижте какво се продава в Спекта Ауто/бургаския дилър на Тойота/.Това според вас не са ли стопове от Октавия 1?Утре отивам да я видя наживо smile048

http://cars.bg/u43322

 

 

Не е желателно да пишеш с главни букви.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо МНОГО гнило в тая обява!

Най-малкото щото тва на снимката е Phantom(поне отпред)!

 

С 3 думи : китайски ролс ройс! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се бъркам, това е извънредно странен (за да не кажа извратен) възглед по въпроса как може да се "тунингова" Ролс-Ройс. Пак казвам, може и аз да съм в грешка, на ако става дума за същия автомобил, то това "нещо" доскоро стоеше в автокъща Капитолия в София и по-точно в подразделението й до Метро на Цариградско шосе, и на практика представлява Rolls-Royce Silver Spirit (или Silver Spur) от края на 80-те или началото на 90-те, с който някой "разбирач" се е изгаврил, опитвайки се да му придаде физиономията на произвеждания вмомента Phantom. Вероятно някой индивид със странии естетически и житейски разбирания е намерил ударен Ролс-Ройс от онези години и е решил да се изяви :-k

Малко вероятно е цялата машина да е някаква китайска измишльотина обаче - отстрани автомобилът си изглежда като истински, таблото също е от Ролс-Ройс от въпросните години, само воланът (очевидно!) е сменен с видимото на снимките ужасно нещо. А стоповете наистина нищо чудно да са от Октавия. Абе накратко казано - ужас. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да говоря ли да ти го зема за бегачката? smile091 smile004

Трябва да почва да пести, че воланът изглежда рядко скъп smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е***и кривата мистрия...... дето е мазано с нея по тия вехти тенекии smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да говоря ли да ти го зема за бегачката? smile091 smile004

Трябва да почва да пести, че воланът изглежда рядко скъп smile091

амииии,няма да имам толкова пари,все пак е волан от Ролс Рой :oops: с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И таблото го бива, като от недошкурен текстолит е... В тая криза им е сваршил махагона на РолсРойсците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разконспирирах го. Bentley Turbo R ама с някаква много smile122 доработка за да прилича на.... и аз не знам на к'во. А иначе иде реч за един много красив автомобил (в оригинал обаче):

63a6_27.JPG224866b.jpg

6571_27.JPG224868b.jpg

683a_27.JPG224871b.jpg

П.С.- чак сега го забелязах. На "оптичния тунинг" smile048 му липсва барчето. И тая дупка между тунела и таблото стои кат на мойта Фела - ЕВТИНООООООО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.