Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трябва ми стругар


Odin

Recommended Posts

Търся стругар който да ми направи фланец за карбуратор.

като цяло е много прост елемент - плочка с отвор в средата и осем дупки за шпилките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти фрезист smile004

Правиш чертеж с точни размери и отиваш в сервиз Хофман ( ако не се лъжа така се казваше ) жълтите огради преди бензиностанция Шел на бул. Никола Мушанов посока Овча купел и там има едни много разбрани чичковци дето вършат много добра работа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся стругар който да ми направи фланец за карбуратор.

като цяло е много прост елемент - плочка с отвор в средата и осем дупки за шпилките.

 

Къде си в София, аз ходих при един в Люлин и съм доволен, направи ми преходници за два датчика за темп и налягане на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се.

 

Май няма да се наложи да се прави фланец. Все още тая надежда да намеря читав оригинален карбуратор.

Ако не стане ще се обадя.

Пак благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.