Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DAYLINE (angel eyes) фарове


Roman

Recommended Posts

Колеги, има ли някой който си е сложил dayline фарове или както още са известни Angel eyes - http://www.superskoda.com/skoda/octavia ... hts-chrome . Мисля да поръчвам такива,но не съм на 100% сигурен че ще паснат на Шкода Октавиа Комби 2002г. Моля някой ако е запознат да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма значение дали са две теми или 10 важно е да се разбере каквото те интересува.аз съм точно с daylight и полицаите него признават даже съм по новия закон които е за 2011г в които гласи че всички коли трябва да са с такова нещо.но в нашата любима държава естественно законите со противоречът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ не признават измислените тунинг дневни светлини. Единствено LED-овете на Audi минават метър защото са фабрични. Също така не признават дневни светлини през фаровете за мъгла. Специално angel eyes са замислени от BMW като габарити, а не като дневни светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички. Честно казано незнаех че полицаите правят проблеми, но ако си сложа ще разчитам на късмета и на добрината на някои катаджии. Важното ми беше че ако си ги поръчам от Milotec ще ми паснат на колицата. Дано не се налагат някакви побългарявания докато ги инсталирам на колата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сега съм пуснал едно питане за сертификат на HELA и ако го намеря няма да имаме проблем да си караме с дневните светлини който неса фабрични намерялиго веднага ще го пусна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм точно с daylight ...

Колега, би ли пуснал някоя снимка ?

Любопитен съм как изглежда smile063

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
КАТ не признават... ...Също така не признават дневни светлини през фаровете за мъгла...

 

Колега, сигурен ли си за това? Защото имам желание да си ги пусна дневните през фаровете за мъгла.

 

Ако трябва ще си искам документ от производителя/представителя за България, че на този автомобил това е фабрична възможност за дневни светлини. Защото само с приказки катаджиите не можеш да ги убедиш - но ако е официално написано ще се замислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Наистина са доста... грозни, to say the least. Защо просто не карате на къси? Аз винаги карам с пуснати къси светлини. Ако има възможност с VAG-COM да се активират и да тръгват малко след пускането на двигателя, ще е идеално за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са доста... грозни, to say the least. Защо просто не карате на къси? Аз винаги карам с пуснати къси светлини. Ако има възможност с VAG-COM да се активират и да тръгват малко след пускането на двигателя, ще е идеално за мен.

 

Колега има цяла тема за VAG-COM. viewtopic.php?f=46&t=14105&start=45

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

еййй искам и аз такива фарове със ксенон , не съм много вещ и ако някои ми каже от къде мога да си ги купя и монтирам ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй искам и аз такива фарове със ксенон , не съм много вещ и ако някои ми каже от къде мога да си ги купя и монтирам ще съм много благодарен.

 

Малко соленко ще ти дойдат:

 

http://www.superskoda.com/octavia-i/hea ... dlight-set

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.