Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Край на надрасканите стъкла?...20 000км?


PRESIAN

Recommended Posts

Аз миналата седмица ходих в Димитровград на автопазара и гледам яко рекламират някакви спрейове за повишаване компресията на четиритактови двигатели - базирали се нанякаква РУСКА ВОЕННА НАНОТЕХНОЛОГИЯ :?: :idea: :^o :-k .Дават някаква гаранция 50000 км.Ама какво точно означават тези 50 000 км и как точно се използва спрея - е това не успях да разбера :roll: Сигурно ще е нещо от рода на "от пусто в празо",ама знае ли се? :?: :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен това е подобен препарат който продава колегата vladohist.Аз си купих от него и съм много доволен,намазах стъклата на окито и на камиона-супер са получава като в космоса,водата изобщо не се задържа по стъклото при скорост над 80км.

п.п сега остава колегата vladohist да почерпи за рекламата. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.