Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странна работа с Фабия2.светнаха лампите като коледна елха


lakrizz

Recommended Posts

Здравейде колеги :) Преди всичко искм да Ви пожелая весело изкаране на празниците :)

Така сега по същесто :) вчера както си карах и спирам да паркирам давам на задна и изведнаж изпищя и светнаха лампите на ABS-a и и на ръчната след което изгаснаха smile012 кво беше това незнам на някой случвало ли се е :) колата е Фабия 2 1.9тди 105 к.с. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се понякога!

Понякога се сбъгва ! :)

На 1,2 авера така им се е получавало 2,3 пъти на фабия 1 обаче!

Моята засега не е правила такива магарии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен вчера беше забавно:

Както си беше запалена колата светна лампата за airbag-а след това за хидравликата след това изгасна радиото. Викам я да я загася и да я запаля на ново - е не успя да я запаля. :)

Акумолатора сдаде богу дух.

След това приключения. Купих нов (действието се развива на 40 м. от магазин за акумолатори). Монтираме го и продавача вика оооооо ти имаш консумация. От там почвам едно търсене от де е! Така и не го намерих. Отново светна лампата на airbag-а. Отивам в ЕТ, Стефан Хаджиев много учтиво и бързо ми обясни че лампата често светкала след смяна на акумолатора. Вкара вътре колата изчисти грешките изкара я и каза “Всичко е ОК“. Отидох в сервиз на BOSCH премериха заряда на акумолатора подпечатаха ми гаранционната карта, предупредиха ме да не оставям колата повече от седмица без да се кара защото изсмуквала акумолатора и така.....

 

Та колега извинявам се споделих премеждията си в твоята тема, но като прочетох за светкане на лампички и ми заприлича на моя случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох в сервиз на BOSCH премериха заряда на акумолатора подпечатаха ми гаранционната карта, предупредиха ме да не оставям колата повече от седмица без да се кара защото изсмуквала акумолатора и така.....

 

 

Еее, това не е решение на проблема. Крушката си има опашка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих сервиза попрочетох тук там и се оказа че това е нивото на спирачната течност при износване на накладките пада нивото на спирачната течност и понеже аз бях н баир датчика е отчел ниско ниво :)))) сега пак доиде друга простотия трябва да си сменя крушката на габарита защото ту свети ту несвети,но трябва да си махна акумулатора :) някой да е сменял да знае точно как се сваля ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yohi, тази консумация трябва да се отстрани.

lakrizz, акумулатора се сваля като се откачат клемите и се развие планката, която го държи отпред, отдолу с ключ 13 (най-добре гедоре).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.