Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кой как се справя с потните стъкла?


BOTZKO6

Recommended Posts

Стана студено и стъклата взеха да се изпотяват и замъгляват. Кой как се справя с това? Духалките къп предното стъкло не ми работят та се справям с парцала да го избърсвам. Чувал съм за разни спрейове против изпотяване но подробности не знам ......... нещо да препоръчате?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време пробвах с един такъв спрей и после стана мазало.След няколко дена стъклата станаха много мазни (все едно с мас съм ги мазал).

Спрея беше за 6-7лв не му помня марката,мисля че беше в жълт флакон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ама....... както писах вече нещо е пипано около духалките преди да купя колата и работят само тези които са в средата на таблото , а тези които са за предно стъкло и страничните никакви ги няма. знам само че имам някакво счупено лостче на врътката която пренасочва коя духалка да духа, но не съм задълбавал проблема ........... особено като ми поискаха към 50-60 лв. в една морга за к-кт от тия пущини дето са за регулиране от врътките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На SONAX един спреи 5-6-7лв е пръскаш и не се изпотява нищо. По бензиностанциите го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам на климатик, друго решение засега не съм намерил. Много отдавна си бях взел някаква кърпа за стъкла, пропита с нещо, и бях изключително доволен, ама забравих каква беше. По-добре е от спрей, защото не маже навсякъде. После обаче смело си купих друга такава кърпа и тя така омаза стъклата, че едвам съм ги изтрил. Затова сега карам на климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана студено и стъклата взеха да се изпотяват и замъгляват. Кой как се справя с това? Духалките къп предното стъкло не ми работят та се справям с парцала да го избърсвам. Чувал съм за разни спрейове против изпотяване но подробности не знам ......... нещо да препоръчате?!

 

РЕвизирай си парното - без духалки към предното стъкло си заникъде през зимата...защото спрей/кърпа за отвътре добре, ами като падне малко температурата и започнат да ти замръзват чистачките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана студено и стъклата взеха да се изпотяват и замъгляват. Кой как се справя с това? Духалките къп предното стъкло не ми работят та се справям с парцала да го избърсвам. Чувал съм за разни спрейове против изпотяване но подробности не знам ......... нещо да препоръчате?!

 

РЕвизирай си парното - без духалки към предното стъкло си заникъде през зимата...защото спрей/кърпа за отвътре добре, ами като падне малко температурата и започнат да ти замръзват чистачките?

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тях се справя CLIMAtronic-a...
А за кой си няма? Коко обясни му на колегата по скоро как да си оправи клапите на парното, щото ти си разкоствал Фелиция вътрешно. Тва не е работа без да духа на стъклото. А тия спрейове... а особено и ако се пуши в колата....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам на климатик, друго решение засега не съм намерил. Много отдавна си бях взел някаква кърпа за стъкла, пропита с нещо, и бях изключително доволен, ама забравих каква беше. По-добре е от спрей, защото не маже навсякъде. После обаче смело си купих друга такава кърпа и тя така омаза стъклата, че едвам съм ги изтрил. Затова сега карам на климатик.

Аз също си бях взел кърпа против изпотяване миналата зима за предишната ми кола и стана МАЗАЛО.

Прави ми впечатление,че когато включа въздуха да се върти само вътре в началото(за по-бързо стопляне)стъклата се изпотяват.После като си включа свеж въздух отвън се оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е стъклата да са ти идеално чисти.

Дори не е лошо със спирт да ги изчистиш.

 

Освен това и аз ти казвам без обдухване няма как да стане работата.

Парцала е кофти решение. ДА забърсваш през 5 мин не е работа.

От спрейовете съм пробвал един Сонакс ако не греша - изобщо не съм доволен. Никакъв ефект нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.