Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За популяризиране на марката...


PRESIAN

Recommended Posts

Всички колеги,или почти всички казват,колко са доволно от това,че са избрали Шкода за свой автомобил.Когато обаче някой,който си търси автомобил,отвори сайтаhttp://test-drive.automedia.bg/cars/73-575/за да види впечатленията на собствениците на автомобили(между другото аз също гледах в този сайт преди да си сменя колата),какво вижда:Само 9 потребителски тест-драйва(5 за Фабия,2 за Октавия и по 1 за Фелиция и Супърб).В сравнение с другите марки,направо се излагаме :oops: Добре поне че средната оценка за марката е 8.4(9.4 за О2) =D> Та си мислех,че може да има по-голяма активност от тези от нас,които са събрали достатъчно впечатления от автомобила си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от двете октавии, едната е моята.. но този сайт е много глупав.. само простаци се обаждат там.. дори характеристиките на колата са за друг модел,защото нямат за О2.. теста ми е леко субективен smile194 дори беше за момент най-преглеждан и най-коментиран ... А колкото до сайта им, е пълен с грешки... от технически до правописни... няма смисъл да се влиза там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз убедих един приятел да си купи Октавия, той пък убеди свой... ето това е популяризация. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз убедих един приятел да си купи Октавия, той пък убеди свой... ето това е популяризация. 8)

Аз също,след като си купих моята още 3 мои колеги с които работя си купиха Шкоди(1 Фабия и 2 Октавии).Едната Октавия ходихме заедно да я купуваме,а за другата приноса ми беше,че навих колегата да си я купи.Дори има още един който се замисля за Октавия и е почти навит.

Въпроса е друг-колко теми от рода на "...търся си Шкода,моля кажете силните и слабите страни на марката(модела) и т.н." има във форума?-МНОГО.

И се започва-кажи какво по-точно...;чети другите теми и дрън дрън...Пък там човек с един поглед може да види мненията на много собственици.Това е.

Ако пък искат модераторите могат да направят нещо подобно и в нашия сайт.Като се отвори раздела на всеки един модел да има анкета за качествата на автомобила,където всеки може да даде оценка за всеки един критерий.Така ще има осреднена оценка по всеки критерий.

....започна да става сложно... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пък искат модераторите могат да направят нещо подобно и в нашия сайт.Като се отвори раздела на всеки един модел да има анкета за качествата на автомобила,където всеки може да даде оценка за всеки един критерий.Така ще има осреднена оценка по всеки критерий.

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък там човек с един поглед може да види мненията на много собственици.

 

Да мнения, в които е дадена оценка 10/10 за качеството на материалите, а в "Какво не ти харесва" да е записано "не всички материяли на изработка са качествени". smile049 На кое от двете трябва да се вярва? smile012 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мнения, в които е дадена оценка 10/10 за качеството на материалите, а в "Какво не ти харесва" да е записано "не всички материяли на изработка са качествени". smile049 На кое от двете трябва да се вярва? smile012 smile092

Ами за това разминаване попитай колегата channel6,защото той го е писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"не всички материяли на изработка са качествени" и мисля, че всеки го знае smile021

 

Факт ;)! Следователно, тази оценка 10/10 за качеството на материалите какво прави там? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.