Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добавка за масло


van_persie

Recommended Posts

Днес видях добавка за масло, която уж запушвала течове от гарнитури и разни такива... течове :) Та въпросът ми е: "Върши ли работа като евентуално временно решение и в какво съотношение се сипва към маслото?" (флакончето е 300 мл на Liqui Moly)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ да спреш теч от картера бая флакончета ще ти трябват ... по - Уесно е с нова гарнитурка и повечко силиконче ако се е срещал картера с бордюри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е от картера :) От една друга гарнитура е и мислех до пролетта, докато я сменя да доливам, но днес видях евентуално решение, но не бях сигурен дали помага, та ако някой го е ползвал... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам едно неотваряно stop някакво което уж спирало и харча на масло ,но според мен прави маслото много гъсто,което пак не е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено зимата, ама мисля да го пробвам, пък после ще кажа кво стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.