Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

EPC и Engine лампа светят постоянно


spalding

Recommended Posts

Здравейте,

От две седмици ми светват EPC и Engine лампите на таблото и започвам да се притеснявам. По - рядко светва EPC, а Engine лампичката вече постоянно ми свети. Не знам дали има връзка и дали си внушавам, но и оборотите са доста променливи и се губи мощност понякога.

Четох из темите, че това най - често се дължи на стоп машинката. При мен обаче стоповете са ок. Така че обмислям да ида в Еуратек.

Но преди да го направя искам да ви помоля за съвет дали наистина да ходя там (през седмицата нямам никакво време) или може ръчно да се премахне проблема.

Колата е Фабия 2001 1.4 16в 75к.с.

 

Ще се радвам ако помогнете!

 

П.С.

Откъде мога да си купя розов антифриз, че в никоя от големите вериги бензиностанции не успях да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения начин да разбереш причината за паленето на лампите е да закачиш колата на VAG-COM. То ще си каже веднага.

 

За антифриза - ами така и така ще ходиш до ЕТ - вземи си от там,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Днес бях в Еуратек и се оказа, че била зацапана дроселовата клапа. Удоволствието ми излезе:

Диагностика - 20лв

М/Д Дроселова клапа - 25лв

Почистване - 25лв

Общо: 70лв

ДДС: 14лв

Общо с ДДС: 84лв

 

П.С.

Антифриз G12 в Еуратек е 10.50лв за литър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.