Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВНИМАНИЕ! Масови кражби на ценности от коли....


_v_

Recommended Posts

Колеги, пускам отделна тема, защото смятам че е много важно като информация и реших да уведомя всички ви! Мой близък приятел ми се оплака преди 2-3 дни че са му откраднали чантичката с документи, пари и т.н. от купето на колата, НО интересното е как е станала кражбата - спира момчето на бензиностанция, посока Ботевград, и след като тръгва забелязва че гумата му е спукана, слиза да я сменя и от колата му изчезва чантичката с ценностите..... След като е извикал полиция са му казали че в момента това било хит сред кражбите и масово се прилагали, като имало мн опарени от джамбазите. Момчето кара Сеат Кордоба, не е с шкода, което разбира се няма никакво значение! Масово такива кражби ставали и на паркингите на хипермаркетите, като по този начин има опарени и др. негови приятели, абе с една дума както ВСЯКА ГОДИНА по празниците започват да стават "чудеса" и просто трябва да си отваряме очите на........не знам и аз на колко вече.....!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми го избомбиха преди 6-7 години по същата схема. Слиза на пазар - на връщане - спукана задна дясна гума. Той е печен и заключва всички врати, но оставя 2 пръста отворен страничен прозорец, откъдето бъркат и отварят шофьорската врата и му взимат чанта с ключове и документи и малко пари. Слава богу някаква случайна жена намери след 2 седмици изхвърлена чантата му с всички документи и ключове и без парите само.

 

Та исках да кажа, че номерът е много стар и винаги заключвайте колата, докато сменяте гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в тая насока и аз имам познат, който доста си изпати от тая схема - заключил си колата и докато сменя гумата го ударили с няква тръба по главата и после пак си го ограбили smile042

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сутринтта си заварих колата с развити по 3 болта на всяка гума и под нея големи камъни за подпиране. Явно нещо ги е подплашило гадните копе..та и за сега съм си с 4-те зимни гуми. Днес обикалям като алтав да търся секретни болтове. С тая криза явно са огладнели яко. smile042 smile042 Така че внимавайте !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години се пробваха на мен по същия начин, но тъй като бях чувал за номера, се качих в колата и бавничко, бавничко до работата, да наглеждат колегите колата, докато сменям. Лошото е, че и да се спасиш от кражбата, олекваш за най-малко 2 нови гуми, но какво да се прави, у нас престъпниците са защитен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в тая насока и аз имам познат, който доста си изпати от тая схема - заключил си колата и докато сменя гумата го ударили с няква тръба по главата и после пак си го ограбили smile042

Добре де,никой не е застрахован от подобни кражби,ама нещо много балъшко ми изглежда да ме ударят с тръба докато си сменям гумата smile049 Колегата дане би да е бил с ушанка на главата и със скиорски очила,та да не види или чуе крадците,при положение че този номер е доста стар и доста се изписа за него.Просто трябва да бъдем много по-внимателни при подобни ситуации. smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Балъшко ти се струва защото не ти се е случвало (което не ти пожелавам, разбира се)... Колкото и да звучи странно на общия фон в държавата, не всеки е роден "боец" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Балъшко ти се струва защото не ти се е случвало (което не ти пожелавам, разбира се)... Колкото и да звучи странно на общия фон в държавата, не всеки е роден "боец" !

Случвало ми се и то в Унгария,преди 10 год.,подобна случка,само че понеже бях си заключил вратите и ми срязоха гумата с нож. smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моя колежка във вторник и разбиват колата пред блока в разсадника и взимат касетофона и от багажника резервната гума-но това до тук добре това става в 9 сутринта.тя отива до колата и когато вижда че е разбита си вади от чантата двата телефона да звъни на баща си и гаджето си а чантата оставя вътре.в този момент някъкъв на диалект я пита как да стигне до болницата в района защото се объркал и втози момент друг се пресяга и взима чантата и двамата беж.Та така с разбита и ограбена кола и без документи и пари ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът със спуканата гума е доста стар. Баща ми 2 пъти го думнаха така преди 6-7 години. Лошото е, че стават все по-нагли и изобретателни, а крадеца не можеш да го пребиеш от бой, щото ше те осъди за нападение и телесни повреди.

Колко ми се иска понякога да станем полицейска държава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко не само тука е така,във франция на мой приятел го причакват на един къмпинг да си легне в кемпера(кара коли от швейцария и се движи с такава машина),та разбиват ключалката на предната врата,взимат каквото има в жабката паспорти и всичките им пари ,ключовете за буса и оставят бележка "GAME OVER" :smt034

 

Обаче лошото при нас е че няма никакви наказания и затова престъпниците се чувстват безнаказани ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.