Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигателно масло за Октавия


GeorgiVasilev

Recommended Posts

Изкам да попитам какво масло да сложа на Шкода Октавия 1 1,8 125сс. Нямам сервизна книжка и и стар стикер от предишни смени .Препоръчайте ми добро и достъпно масло . smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бензинови мотори, маслото трябва да отговаря на един от тези стандарти:

VW 501 01

VW 502 00

VW 504 00

 

Бих ти препоръчал немското Liqui Moly 10W40 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В лявата страна на кората, която покрива двигателя до капачката за наливане на масло е написана спецификацията, на която трябва да отговаря маслото.На по-вечето марки масла са написани спецификациите за двигателите на VW.

Аз лично вече 3-4 години карам с RAVENOL. Купувам си го директно от официалния вносител, с който имам дългогодишни бизнес контакти и съм 100% сигурен, че се внася от Германия, а не е "гаражно менте".

За по-вече информация виж http://ravenol-bg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.