Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сума за смяна на консумативи на пан Франтишек към 03.12.2009


expected

Recommended Posts

Реших ей така за протокола да хвърля един скан на последните интервенций по пан Франтишек, които между другото му бяха за първи път - 10000 км. 1 година.Ако някой се интересува.. smile159 post-3495-138453155056_thumb.jpg

 

П.С.Колата е Руумстър 1,4 дизел.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте,

при мен на 15 000 км смениха само масло и маслен филтър. Очаквах, че поне въздушния филтър ще бъде сменен. Не би ли трябвало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало, разбира се. Аз въздушен на двигател сменям лично 2 пъти в годината, а не на километри. В тоя пепелив град - толкова. Смяната е работа за 5 минути с отвертка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало, разбира се.

 

Сменят ако клиента си поиска, същото важи и за поленовия филтър. Иначе смяната им е съответно на 60 000(или 4 години) и 30 000 км(пълно недомислие според мен, като знам моите филтри за 10 000км на какво заприличват, ама ЕТ си спазват предписанията на чехите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си купувате филтрите? Прочетох във форума, че за някаква Фабия се намирали само в Шкода центъра. Така ли е за Румстърите? Просто сервиза като местоположение не ми е много удобен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
А диагностика не се ли полага? Проверка на натрупани грешки и т.н.

Диагностика се прави винаги преди да издадат колата на собственика.Дори да не си бил за техническо обслужване .Поне в ЕТ Пловдив е така, двамата приемчици са много точни и не се скъпят да се разходят с компа до колата и да направят тази процедура smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.