Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член и въпрос


B07

Recommended Posts

Здравейте, преди няколко дена се сдобих с Шкода Фабиа 1.4 16v 2003 година, мн съм доволен засега от нея (това е първата ми кола на всичкото от горе =) ). Имам един въпрос при запалване издава един странен скърчащ шум, един приятел техник на баща ми я видя и каза че бендиксът трябвало да бъде сменен. Ще съм благодарен ако някой по-опитен и информиран в тази област може да ме ориентира към цени за смяна и въобще добри сервизи. Мерси предварително и се радвам че съм притежател на тази красавица =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето е лесна работа да си смениш бендикса. Обаче за по-лесно се налага да работиш отдолу и отгоре при сваляне на стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.