Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кои са доверените сервизи на Булстрад


kalata

Recommended Posts

Привет колеги,

 

кой може да ми помогне с един списък на доверените сервизи на Булстрад.

 

Пък след това може да направим една дискусия с мнения/впечатления от конкретен сервиз.

 

Защото за съжаление след навършване на определена възраст на колата, на онези хубавци вече явно не им е изгодно да пращат колите към ЕТ и минават на доверени сервизи.

 

Мисля, че темата би била полезна за всички, които при инцидент (да не дава Господ) ще започнат да се чудят към кой сервиз да се насочат.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алианс положението е същото...

В ЕураТек боядисването на 1 детайл (калник, капак, броня) е 300лв

В другите сервизи около 100лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Привет.

 

krasy, най-вероятно си прав - дори и цените да не са точни, принципно е така...

 

Мисля, че всички застрахователи процедират така след определена възраст.

 

Колеги, пуснах темата с идеята да бъде полезна на всички... или поне на повечето от вас...

 

Ако утре случайно някой ви чукне леко или по-тежко (не го пожелавам на никого) и понеже сте отговорни хора и имате сключено каско след окопитването, КАТ, рапатрака и останалите негативи ще се отзовете в офиса на застрахователя ви и там ще ви кажат: "Изберете си сервиз от посочените в списъка..."

 

И тогава започва едно чудене, звънене на приятели, познати... събраната информация ще е откъслечна, остаряла, неточна може би...

 

Затова се надявам тук да споделим своите впечатления от конкретни сервизи, които присъстват в "доверените" списъци на застрахователите...

 

Ще започна пръв и се надявам, да продължите с мен...

 

Преди 3 години трябваше да ремонтирам след ПТП почти нова кола - отляво, от предния до задния калник.

 

Калници, врати, прагове, част от предното окачване... резултата е перфектно напаснати елементи и перфектна перлена боя... резултат, който ме задоволи напълно... (защото по едно време мислех да я върна след ремонта на вносителя и да си взема друга)...

 

"Ито Микс - 2007" - бул."Овча купел" 77

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колата ми в момента е в същия Итомикс (Автохолд) на бул.Овча Купел, който е в листа доверени и на Армеец. Дадох я днес, казаха ми, че ще е готова в петък.

 

Още нещо - от Армеец казаха, че срещу малка добавка към премията при застраховане е можело да продължа да ползвам ЕТ, но никой от Пиреос не ме е потърсил да попита дали искам да гледам ТЯХНАТА кола в официален сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет TIG.

 

Надявам се, че после ще споделиш впечатления... интересно ми е дали още работят качествено...

 

Иначе по темата никой не се включи... много пазена тайна са тези сервизи на Булстрад явно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо - от Армеец казаха, че срещу малка добавка към премията при застраховане е можело да продължа да ползвам ЕТ

 

И не само Армеец. Примерно в Уника срещу 30% отгоре на застрахователна премия ти вкючват клауза за орторизиран сервиз (НЕ доверен). Друг е въпроса, колко е по-скъпо там отколкото в Армеец. Става дума за кола примерно на 5г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти един много качествен сервиз, работещ с Булстрад като доверен - сервизът се казва Рубин и се намира в кв. Орландовци, телефон 02/8396277 или www.rubin-bg.com

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. Ето моите впечатления:

 

Закарах колата миналия вторник (02.11.2010), човекът я огледа, даде експерна оценка и изснима едни батерии по нея. Обеща я готова до петък, при 4 детайла за пастиране и един за боядисване. В петък сутринта нетърпеливо звъня и той каза, че се работи по колата, до 15:00 ще стане. В 15:00 звънна да ми каже, че са спирали тока цял ден и не е могло, но понеделник е готова (работят понеделник-петък 9:00-17:00). В понеделник колата беше готова и ми позвъниха да я взема. Огледах я, изглежда перфектно - като нова. Нямам липси, минати са 3км по километраж, колата е измита и изрядна. Неприятно е, че няма гаранция, но предполагам е нормално (ЕТ като дават, пак се циганят понякога).

 

Допълнително ще спомена, че шофьорът на фирмата оправя служебните возила там и е много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Мисля, че и аз ще спомена Итомикс (Автохолд) бул."Овча купел" 77 с м–н-о-г-о добри впечатления от там! Освен ако не се бъркам де... Намира се точно до една автомивка след "италианеца" в посока кв. "Овча Купел". Ако за едно и също място говорим - страшно много съм доволен! Приемчика се казва Георги Кирков - запомних го като адаш на "Женския пазар". Много коректен и културен човек. Колата ми влезе в сервиза за спойлера под предната броня и кората под двигателя + страниците, които я крепят. Провери и снима всичко при огледа. Оставих му старите и потрошени пластмаси за сверка на номер и индентификация като пристигнат новите. Разбрахме се, като получат чарколята да се обади и да мина да ги монтират. 4-5 дни по-късно се обади да каже, че всичко е дошло от ЕТ. Минах и оставих колата. Веднага я почнаха и за няма час беше готова! Докато чаках отвън, ме повика и ме вкара в сервиза да видя как се работи по колата. Беше качена на подемник и я пипаха с бели ръкавички, както Генчо, когато чисти EGR-a и колекторите преди да го запуши smile027

Имаше няколко коли още в халето + една Октавия за цялостно боядисване. Изглеждаше много добре подготвенна за процедурата. Всичко беше много чисто и подредено, хората - супер любезни! Тогава много задачи имах на главата и явно съм забравил да пиша за тях тук, но се радвам, че видях темата и мога да изразя впечатления. Препоръчвам ги на 100%!!!

 

Не съм доволен от ТАНДЕР! Бях там още когато беше почти нова колата - някъде 2003-4. Влезе след една градушка, като имаше следи по едната задна странична колонка, няколко по покрива около антената и няколко на задния капак. Бавиха я 20 дни с к'ви ли не оправдания. Накрая ми я върнаха и при огледа видях, че са я омазали зле на едно място, но бях луднал вече и не ми се занимаваше, та си тръгнах скоропостижно. 2 часа след това се върнах със следните оплаквания: Бяха ми подменени амортесьорчета на багажника /2 напълно изпуснали - щеше да ме пречука багажника/, изгорял усилвател на антената - предполагам отново подменен, прегъната тапицерия на тавана - явно небрежно са го огъвали като са размонтирали/монтирали антената... Та връщам се - оплаквам се от тея неща, а приемчика ми вика: "Ми що не каза, докато я приемаше? Са нищо не мога да направя!" "Оставих я колата за боядисване на 3 детайла и като я приемам - гледам тях, а не какво ми е подменено покрай боядисването" му казвам, а той човека ми вика: "Ми то като свалим тук нещата /амортесьорчета, усливател, антена и т.н./ отиват на един куп и после слагаме тея дето са ни под ръка..." За малко да му взема патерицата /беше с гипсиран крак тоя ***/ и да му я навра в гърлото, но се сдържах и им теглих една майна и...така...

Друго нямам да споделя. Всичко по колата сменя един приятел, който винаги съм му имал безрезервно доверие. Който съм пратил при него - доволен е останал /поне никой не ми е казал друго де.../.

Това е от мен.

Поздрави!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Определено най добре е да ползваш доверен сервиз ! В повечето случай се оказва че има и щети който не са видяли при първия оглед . Доверения сервиз вика втори оглед веднага след като разоборудва детайла/ например като свали бронята/

 

Препоръчвам ти доверен сервиз на АМАРАНТ на Красно село, става най-бързо там. Виж в сайта им адреса www.chipsaway.bg

Взимаш си възлагателно писмо за тях и ако имаш повече детайли /над 4/ ти боядисват и детайл по избор, който не ти признават застрахователите.За ден-два си готов

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при БулИнс се ползва официален сервиз до 5-тата година без доплащане

 

иначе за сервизите на Булстрад:

ако става въпрос за боя препоръчвам Йелоу Експерт Сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 години по-късно...

Вдигам темата от прахта, с надеждата да получа нова и актуална информация, за списък с доверените сервизи на Булстрад. 

Ако пък просто имате добри впечатления и сте доволни от определен сервиз споделете кой е той, за да мога да си направя проверката в последствие, дали ме устройва да го използвам. 

 

Имам няколко дребни щети за отстраняване и имам право на доверен сервиз. Мога да избера и обезщетение по експертна оценка, но както предполагам знаете, по този начин, ме ощетяват, защото дават по-малко пари отколкото би ми струвал ремонта на детайл и трябва да додавам от мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.