Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Катализатор


Multiscan

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следното питане,ще махам катализатора на колата.

Какво е по-добре,да се сложи тръба на негово място или резонаторно гърне?Скоро ще се правят и други промени по мотора,ще търся малко повече конски сили.

Махането на катализатора ще ми е в + и за това се допитвам до вас,кое е по-добре като вариянт.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз махнах моя като се запуши , вървеше перфектно , без никакъв проблем , ама като се сетих за 2012г. си купих нов катализатор! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз махнах моя като се запуши , вървеше перфектно , без никакъв проблем , ама като се сетих за 2012г. си купих нов катализатор! smile092

гледам съседа ми през няколко вили ,си купил КЮ 4.2 тди-той сигурно по малко замърсява от мен нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз махнах моя като се запуши , вървеше перфектно , без никакъв проблем , ама като се сетих за 2012г. си купих нов катализатор! smile092

как разбра че се запушил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз махнах моя като се запуши , вървеше перфектно , без никакъв проблем , ама като се сетих за 2012г. си купих нов катализатор! smile092

как разбра че се запушил?

На празен ход не държеше стабилни обороти , закарах е на един познат в сервиза му , закачи е на VAG KOM и каза "катализатор". След 1 час той вече беше изтърбушен :D и проблема изчезна. След 1 месец си купих нов и проблеми нямам никакви! А за 2012 само се опитах да развесела колегите :P , то се разбра че в на колегата случая по добре тръба. Поздрави и леко със "шараните" тази вечер! smile027 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да го продавам.

В петък другата седмица ще се прави и една зайгравка с накрайник ще има.

 

Благодаря за отговорите.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

абе и аз имам едно питане как така компютъра разбра че катализатора ти е запишен и на колко КМ беше колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз имам едно питане как така компютъра разбра че катализатора ти е запишен и на колко КМ беше колата?

 

Нямам си на идея как го разбраха на компютъра че е запушен , просто ми се каза "махни катализатора и трябва да се оправи" Речено - сторено и всичко си стана ОК. Колата беше на 230 000км. (по груб спомен). после вечи си купих нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз имам едно питане как така компютъра разбра че катализатора ти е запишен и на колко КМ беше колата?

 

Нямам си на идея как го разбраха на компютъра че е запушен , просто ми се каза "махни катализатора и трябва да се оправи" Речено - сторено и всичко си стана ОК. Колата беше на 230 000км. (по груб спомен). после вечи си купих нов.

дебитомера дава ниски стойности-така се разбира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.