Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

централно заключване


todor

Recommended Posts

Привет на всички.Съжалявам че, отново повдигам стари теми,но от всички прочетени от мен теми,не само от този,но и от всички други форуми за подобни на нашите автомобили,не успях да разбера, от къде точно идва моят проблем.Той е,че отказа напълно ц.з на шофьорската врата.Не се задейства нито от ключа,нито от алармата.До скоро се включваше от време на време,но от скоро отказа напълно.Има си и всички симптоми на неработещи микроключета,но не съм наясно дали те са свързани с работата на ц.з.Значи всички други врати работят добре.Моля за съвет от къде да започна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Съжалявам че, отново повдигам стари теми,но от всички прочетени от мен теми,не само от този,но и от всички други форуми за подобни на нашите автомобили,не успях да разбера, от къде точно идва моят проблем.Той е,че отказа напълно ц.з на шофьорската врата.Не се задейства нито от ключа,нито от алармата.До скоро се включваше от време на време,но от скоро отказа напълно.Има си и всички симптоми на неработещи микроключета,но не съм наясно дали те са свързани с работата на ц.з.Значи всички други врати работят добре.Моля за съвет от къде да започна.

 

 

кабелите м/у вратата и купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предното стъкло вдигали се?

машинката за стъклото ти управлява и заключването.до колкото знам през нея минава сигнала към бравата.ако не ти работи бравата(датчика за отворена врата) и той може да прецаква заключването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,никой ли не знае устройството на това пусто централно заключване.Брава ли да свалям,комфорт модул ли,ток ли трябва да търся по някоя жица или какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.Съжалявам че, отново повдигам стари теми,но от всички прочетени от мен теми,не само от този,но и от всички други форуми за подобни на нашите автомобили,не успях да разбера, от къде точно идва моят проблем.Той е,че отказа напълно ц.з на шофьорската врата.Не се задейства нито от ключа,нито от алармата.До скоро се включваше от време на време,но от скоро отказа напълно.Има си и всички симптоми на неработещи микроключета,но не съм наясно дали те са свързани с работата на ц.з.Значи всички други врати работят добре.Моля за съвет от къде да започна.

 

 

кабелите м/у вратата и купето

както каза колегата,там е проблема,разгледай целия сноп с кабели внимателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , имах същия проблем с ОК1 .

Оказа се ,че микретата за отворена врата е добре след което

разглобих бравата .На платката на централното на куплунга

имаше студена спойка.След презапояване всичко се оправи!

Успех!

 

 

 

 

 

Привет на всички.Съжалявам че, отново повдигам стари теми,но от всички прочетени от мен теми,не само от този,но и от всички други форуми за подобни на нашите автомобили,не успях да разбера, от къде точно идва моят проблем.Той е,че отказа напълно ц.з на шофьорската врата.Не се задейства нито от ключа,нито от алармата.До скоро се включваше от време на време,но от скоро отказа напълно.Има си и всички симптоми на неработещи микроключета,но не съм наясно дали те са свързани с работата на ц.з.Значи всички други врати работят добре.Моля за съвет от къде да започна.

 

 

кабелите м/у вратата и купето

както каза колегата,там е проблема,разгледай целия сноп с кабели внимателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите от буксата в колонката до разклонението им във вратата са проверени един по един.Явно ще трябва да се вади бравата.Благодаря за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.