Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво ми се случи преди малко...


evin

Recommended Posts

Както си карам по бул Стамболийски, изведнъж започна зловещо стържене на метал някъде отзад отдолу. Отбивам веднага с идеята, че ми падна ауспуха. Гледам тъпо - нищо не виси, нищо не опира. После схващам, че задното ляво колело при въртене стърже жестоко. Мисля си - изпаднала накладка (???) или смлян лагер на главина или нещо кой знае какво. Пускам аварийки, вадя крика, свалям гумата... При завъртане на задния диск - стържене. Почнах да стоплям, че има нещо завряно между диска и тенекиения предпазител зад него. След връткане напред-назад от процепа изпадна камъче с размери 5х5 мм :smt0344

 

Та да знаете, че в тоя процеп, който изглежда несериозно тесен, се завират разни работи и се стига до такива тъпи ситуации. Дано при Scout, дето е правен за офроуд, е решена по някакъв начин тая недомислица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооо неси първия с такива проблеми аз даже ходих в сервиза на Шкода в сливен.И да ви кажа няма такива глухо хора като тях.онями се качва на колата да чуе какво стърже,кара нали и то си стърже на предзаваряне направо и тои ме пита сега чувалисе :smt0344 ...и после ми вика че бил малко глух понеже бил военен :smt0344 :smt0344 :smt0344 .повече в сливен не ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091

Не знам дали както в Сливен , но явно и в Стара Загора са "ВОЕННИ" .... и то от класа .... :smt0344 :smt0344 :smt0344 ](*,) ](*,) ](*,)

Заради бат Райчо си смених половината неща извънгаранционно ....щото всичко било нормално и тихо...Щото неговата лична кола МБ-190 Д била на 23 г и дори била по-зле от моята О2 на 1 г ... :o:o:o ....ба си хората ...Кой ги слага на такива длъжности - не знам !!!!

 

п.п. смело може да се премести в черни сервизи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091

Не знам дали както в Сливен , но явно и в Стара Загора са "ВОЕННИ" .... и то от класа .... :smt0344 :smt0344 :smt0344 ](*,) ](*,) ](*,)

Заради бат Райчо си смених половината неща извънгаранционно ....щото всичко било нормално и тихо...Щото неговата лична кола МБ-190 Д била на 23 г и дори била по-зле от моята О2 на 1 г ... :o:o:o ....ба си хората ...Кой ги слага на такива длъжности - не знам !!!!

 

п.п. смело може да се премести в черни сервизи...

 

вероятно за да си служител в ЕТ трябва да имаш проблеми със слуха smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иде стига обиди. има и много "глухи", които не са били военни. ако им даваха прилични пенсии нямаше да се скитат по сервизите, а да си пият някъде пиенето. аде чао от един действащ. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се е случвало и на мен и то 2 пъти. Ама стържееее мамата си джаса. Хората се обръщат да гледат какво става :lol:. Не съм свалял гумата, с малко маневри назад/напред само си изпада камъчето. Интересното е че и 2-та пъти се случва на задно ляво колело, както и при теб :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път ще знам, че е камъче, ама като се случи за сефте и се смразяваш, щото звука беше ... smile020

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

айде и тука да се намеся,

и при мене влизат камънаци и то, мама му стара, все в лявото задно колело smile150

Обаче, на мен като ми се случи това на Шкофата, вече бях подготвен. Щото преди време брат ми ми се обажда по телефона "Аман заман, прецаках нещо колата на шефа си(Хлопел Кадет ГСИ), идвай да помагаш!", та там беше процедурата със свалянето на колелото и т.н, както го описва колегата Евин. smile159

 

На мен като ми влезе... камъче де smile117 до близките храсти да си взема един клон и почвам да ръчкам през дупките на 'жантата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на Стамболийски smile091 днес и аз го чух за пръв път това - все едно съм в спиращ трамвай, даже почнах да се оглеждам откъде ще ме удари железният кон...

Добре, че бях чел темата та не се шашнах прекалено много.

Направи го три пъти и след това не се обади, или е паднало вече, или ще падне по-късно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около бул. Стамболийски има тъмна сила, която ни урочасва колите, заклевам се :smt004

 

И при теб ли се разскърца отляво :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по-точно бях на пл.Възраждане точно срещу Софийско Градско, там ли е черната магия?

При мен май се чу отзад отдясно, не съм съвсем сигурен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.