Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парното


Cicinho

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам проблем с парното на фабиата. Като пусна на 26 градуса (примерно ) и духа не хладен но не и топъл въздух. А като преместя врътката до край ( на червено ) и тогава се усеща топлината. Преди време не беше така.Смятам , че би трябвало топлината да се усеща още на 22 градуса. Идеята ми за това което пиша е дали имате представа къде да търся проблема и съответно как да го реша.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам такъв проблем и си мисля че е от самата врътка.. като духа студено , а пък съм го врътнал на червено , жрътвам го на студено за секунда дже и после пак на червено и се оправя...като отида другия месец за смяна на масло ще им кажа на тия от ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако температурата на водата достига по- дълго време 90 градуса и духа хладък въздух - термостат!

 

Не е термостат ,сменял съм го преди седмица а и водата си ми загравя доста бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си филтъра на купето.

 

 

Филтъра на купето е сменен преди хиляда км , сащо така сам го гледал и има още доста хляб в него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, опитвал ли си дали дава грешка с VAg-COM? Може просто клапата да залепва но това обикновенно става на топло... Ако е така ще ти даде грешка с адаптацията на серво мотора за регулиране на температурата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, опитвал ли си дали дава грешка с VAg-COM? Може просто клапата да залепва но това обикновенно става на топло... Ако е така ще ти даде грешка с адаптацията на серво мотора за регулиране на температурата

 

Понеже не съм много на ти с VAG-a. Ще ме светнеш ли какво точно трябва да направя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, опитвал ли си дали дава грешка с VAg-COM? Може просто клапата да залепва но това обикновенно става на топло... Ако е така ще ти даде грешка с адаптацията на серво мотора за регулиране на температурата

 

Понеже не съм много на ти с VAG-a. Ще ме светнеш ли какво точно трябва да направя ?

Дам и на мен ще ми е интересно, ако обясните какво животно е това Vag-com и има ли то почва в София, а и къде по точно. Кога се подлага на такова нещо фабийката и какви пари е горе долу, и една бира от мен :smt032 :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и на мен ще ми е интересно, ако обясните какво животно е това Vag-com и има ли то почва в София, а и къде по точно. Кога се подлага на такова нещо фабийката и какви пари е горе долу, и една бира от мен :smt032 :smt032

До колкото съм чел темите във форума - на срещите пред НИМ е безплатно :mrgreen:

Само трябва предварителна уговорка, за да бъдат налични хардуера и софтуера. (....и бирите :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и на мен ще ми е интересно, ако обясните какво животно е това Vag-com и има ли то почва в София, а и къде по точно. Кога се подлага на такова нещо фабийката и какви пари е горе долу, и една бира от мен :smt032 :smt032

До колкото съм чел темите във форума - на срещите пред НИМ е безплатно :mrgreen:

Само трябва предварителна уговорка, за да бъдат налични хардуера и софтуера. (....и бирите :mrgreen: )

Еее, ако е така.. Казвайте кога е срещата.., че нещо гледам, че се отказват доста хора за селдващата неделя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.