Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупена чистачка на задното стъкло на Фелиция


tediwar

Recommended Posts

Някакъв *** /предполагам, че може и да е хлапе някакво/, ми е завъртял задната чистачка със сила, при което, естествено, се е счупило пластмасовото зъбно колело вътре в машинката на задвижването. Пробвах да го залепя, но при първия опит отново се пръсна на части. Дайте идеи как може да се поправи. Питах в Еуратек за ново, и /естествено - по ЕВРОПЕЙСКИ!!!/ ми отговориха, че трябва да си купя цяла машинка на цена... 300 лв. Питах за втора употреба тук-там, най-евтиното е 100 лв. Като си помисля, че продавам цялата Фелиция за 2300 лв... Някой може ли да ми каже откъде да намеря такова ш...но зъбно колело?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах за втора употреба тук-там, най-евтиното е 100 лв
smile048 smile048

Тия по моргите направо могат да изведат някого на геостационарна орбита, разбиват ме.

smile091 smile091 smile091

Ако случайно нямат на Сточна гара - в "продавам" наскоро имаше поне 2 фелиции на части.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох, проверих, купих! Е, не само зъбното колело, ами комплект със стоманената ос, ама това е подробност. Къде са 11 лв, къде са 300! Още веднъж - благодаря за съвета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Отидох, проверих, купих! Е, не само зъбното колело, ами комплект със стоманената ос, ама това е подробност. Къде са 11 лв, къде са 300! Още веднъж - благодаря за съвета!

 

Здравей колега,

 

би ли споделил то1но къде се намира този магазин понеже и аз съм в същата ситуация но поради замръзнало перо :(

 

Имам служебно пътуване към София и може да мина да взема това колелце само че съм от Варна и София я знам само по точни адреси smile049

 

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох, проверих, купих! Е, не само зъбното колело, ами комплект със стоманената ос, ама това е подробност. Къде са 11 лв, къде са 300! Още веднъж - благодаря за съвета!

 

Здравей колега,

 

би ли споделил то1но къде се намира този магазин понеже и аз съм в същата ситуация но поради замръзнало перо :(

 

Имам служебно пътуване към София и може да мина да взема това колелце само че съм от Варна и София я знам само по точни адреси smile049

 

Мерси.

Ами вземи си го от Варна бе,що трябва да ходиш до София.Там магазията ни е на бул.Сливница 141(до лятно кино Тракия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ами вземи си го от Варна бе,що трябва да ходиш до София.Там магазията ни е на бул.Сливница 141(до лятно кино Тракия)

 

Даам така и направих. Обаче нещо не е наред ту работи ту не :(. Отворих двигателчето четките му бяха се залепили и не бях подвижно но ги оправих. Шантава работа разглобя го пускам я работи 10 пъти и спира- разглобявам сглобявям и пак така.

 

Май проблема е конткактите нещо са омекнали :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.