Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време за Октавия...


Recommended Posts

И аз да се похваля както традицията повелява в този раздел :) Колкото и да не ми се искаше продадох най-яката Фела. И преди няколко дена си взех Октавия от Казанлък, благодарности на Радо и Ицо, за помощта и съдействието. Следващия път с Jameson като минавам пак оттам ;)

Колата е 12.2000г, фейслифта, 1.9TDI, Elegance, с много екстри, и доста запазена за годините си. Нямаше как да не влезе в клубя :D Освен това купето е с много по добра акустика от Фелиция комби :smt033 Сега имам малко обслужване и ще пусна някоя друга снимка на красавицата smile025

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе,честито.Много радост и хубави моменти да ти донесе колицата.Айде сега музикатаааааа smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееее честито и от мен - Русе има още една Октавия в клуба.....и то каква Октавия ще е само. Мнооого безаварийни километри и не се и съмнявам че ще има още някоя награда за Русе :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата я видях на живо и много ми хареса ...Чак дори изпитах онова чувство при покупка на нова кола . =D> =D> =D>

Да си я караш със здраве и да не ти създава ядове !!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Много безаварийни километри и със здраве да си я караш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка - много да те радва, меко да те вози, да е първа на светофара, в сервиз да не влиза и на катаджия да не спира. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честита Октавия! Много безаварийни километри и щастливи мигове с нея! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :D Утре вече ще пусна снимки че и днес не остана време да я нащракам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За музиката ще ми трябват около 3-4 месеца да я нагласим, отливки, инсталация, ще я правим веднъж, по всички изисквания на Емма за високите класове. Ето снимки на Окти, малко са кофти, от времето е :)

 

post-85-138453154684_thumb.jpg

post-85-138453154711_thumb.jpg

post-85-138453154718_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димончо та издаде!

Айде честито и безаварийно! smile035

 

П>С>От номера...наточена е кат АК-47! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е =D> Шлюза на тавана виждам че го има, което е голям кеф и един въпрос, подгрев на седалките ли има или аз не виждам правилно? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ти убягва на теб :D Има подгев на седалките и темпомат които май не са фабрични на Elegance...или бъркам, Има и на огледалата. Голяма глезотийка е това за зимата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна количка! Да ти е честита и много да те радва smile027

Ще чакам подробни снимки на музиката! От изолацията до завършения вид!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... абе ей,тоз кол отзад още ли не си го махнал :smt0344 Ако не можете да го отключите вади флекса и :smt019

smile159

 

Този кол за нищо на света не го махам. Колко пъти ще ми спаси бронята за 1 година ще ти звънна да ти кажа догодина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.