Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за Garmin


Ради

Recommended Posts

Привет колеги,

 

харесал съм си следните моделчета: nüvi® 255W BG, nüvi® 265W BG, nüvi® 1390T BG.

Въпроса ми е най вече дали някой е ползвал т.нар. Hands-free набиране чрез Bluetooth. Дали се чува добре и има ли смисъл от него, както и от следната екстра дето незнам дали може да се използва в БГ: Режим "Lane Assist" (Избор на лента).

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth-а е проблемен за някои модели телефони, задължително е да се направи предварително проба.

За съжаление, никога не е сигурно, че съответния "работещ" телефон няма да се наложи да се смени с друг (неработещ :? ).

Като цяло Sony-Ericsson са по-безпроблемни.

"Lane Assist" в България не работи, няма изгледи скоро да проработи.

Рано или късно и това ще стане, но не си струва в този момент това да е определящо за избора.

Най-новите модели (четирицифрените) имат доста бъгове!

Ако Bluetooth-а е силно желателен, бих избрал Nüvi 265W BG, в противен случай - Nüvi 255W BG.

---

Nüvi 205W/215W BG също са много подходящи, понеже европейската карта се слага много лесно :!: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам за блутуута ама няма значение какъв гармин си вземаш аз имам нуви 200 от 3 години няма блутуут ама картите им са екстра и имаш 2 години безплатно обновление на картите за бг така че няма значение какъв модел си вземаш ще ти върши идеална работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 255W БГ , но няма блутуут. Освен да са му сложили сега, ама по скоро нещо да не си се объркал. От 1,5 годин го имам и съм много довлен. Купих го за Европа да го ползвам, но и в София доста често го ползвам, като трябва да отида на точно определен адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 760, който смятам, че е сравнително по-висок клас и блутута не го ползвам. Нямам проблеми със свързването с който и да било телефон, но просто се чува гадно, а и мен ме чуват много лошо.

Съветвам те да послушаш chavdarlk, той е Човека за тези неща :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, май ще си взимам 255, като се замисля нещо с тоя блуут не ми допада много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за блутут ти препоръчвам http://209.85.135.132/search?q=cache:KP ... clnk&gl=bg.страхотен е,но има едно неудобство,всички в колата са съпричастни с разговора който водиш.А за навигация има голям избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.