Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може би проблем със скоростната кутия на 1.9TD PD Октавия 2


sinoptik

Recommended Posts

От скоро съм притежател на тази кола,купена от върнат лизинг и все още в гаранция.Първите впечатления са отлични но скоростната кутия вие макар и слабо, на 4 скорост между 60-80км/ч се чува ясно, и втория проблем,след 140км/ч се усеща слаба вибрация и по особен и не много приятен звук на двигателя.Моля за някаква информация по тези проблеми, а и след два месеца изтича гаранцията. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро имах Опел Вектра, смених две скоростни котии заради виене по ниско от това на една почти нова Шкода.Явно съм се прецакал с модела. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я да я оправят за да не плащаш после. Странния звук нищо чудно да е от маховика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм притежател на тази кола,купена от върнат лизинг и все още в гаранция.Първите впечатления са отлични но скоростната кутия вие макар и слабо, на 4 скорост между 60-80км/ч се чува ясно, и втория проблем,след 140км/ч се усеща слаба вибрация и по особен и не много приятен звук на двигателя.Моля за някаква информация по тези проблеми, а и след два месеца изтича гаранцията. smile012

 

 

Г-н sinoptik ,

От вашия пост се разбира , че имате слабо виене на 4-та скорост ( навярно при отнемане на "газта" ) и слаба вибрация след 140 км/ч ( навярно при даване на газ) =D> =D> =D> .

Бъдете щастлив , според мен всичко е нормално ...въпрос на свикване .

А при тръгване нямате ли вибрация и буботене ? :) ...все пак карате дизел ...и то PD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.