Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ - 29.11.2009 г.


C2H5OH

Recommended Posts

Събрахме се богато тоз път. Даже се изкомбинирахме и с VW, Volvo и Cabrio клубовете. Времето също беше с нас. По едно време беше около 18°С. Ето и снимки (за сега са малко, но ще се допълнят от баш фотографина - POW). От негово име пускам линка.

http://podw.snimka.bg/friends/dekemvriy ... -09.448515

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави (както винаги) снимки са станали :)

Успях и аз да се вредя, срещата беще доста масова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, има и филмофф материал. :mrgreen: Е, в него не участва Джак Никълсън, ама за това си е виновен само той, като не е дошъл на срещата. :D Клипчетата са само две, щото срещата се беше разстлала на 200 линейни метра и докато съм снимал едно, съм изтървал друго. Съжале, моля, нИ мЪ бийтИ. :oops: Приятно ви гледане.

 

Мишо работи прецизно, съвестно и упорито, без да обръща внимание на папарашките ми заяжданици:

 

 

 

Толкова материал има за това, как се лепи стикер, ама как се сменят чистачки - ни един, поне досега: :mrgreen:

 

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.