Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 62


stoty

Recommended Posts

ЗДОБИХ СЕ С ШКОДА ОКТАВИЯ http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0212&pos=0

 

PRR: Преместих темата в този раздел, защото нямаме раздел за по-старите Шкоди, а определно темате не е за във "Всеки за всичко".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, изглежда супер!!! Даже май е с оригинална боя... Надявам се, че ти си свалил лайсните и са при теб.

Браво и за ентусиазма да спасиш този дъртанян!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво като не е за тук, то да не е всеки ден някой да си купува октавия от 1962г. :mrgreen:

 

Да ти е честита! Доста добре изглежда по снимките (като за годинките си, разбира се)

Да те слуша и да те радва много smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра находка! Има потенциал за реставрация. Кога ще я започваш? smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелей, браво колега - ударил си десятката. Като гледам колко е запазена и комплектна - всички емблеми си стоят непокътнати, хромът свети... вероятно е и на оригинална боя. Ако може да се пастира и пребоядиса само частично където има по-сериозни забележки ще е най-ценна, тъй като всичко ще е оригинано :smt017

 

п.п. PRR не беше ли по-редно да се премести в раздел "Октавия"? Все пак модела носи същото това име и кога е произведен не е от решаващо значение... само ме притеснява там да не потъне темата твърде бързо измежду новите октита, предполагам това е бил основно мотивът ти да я преместиш тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две бяха причините за да избера тоя раздел:

1) Годината на производство. Мнооого по-близо е до тези модели отколкото до "новата" Octavia

2) В другия раздел или трябва да се залепи или ще зачезне. Пък и там така ще се омеша с новите модели, че никой няма да я забележи.

 

Към колегата: Честито! Стискаме палци да стане едина хубава реставрация и да преместим темата в раздел "Проекти" smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда добре колега. Иска се смелост да се захване човек с реставрация на такава кола. Пожелавам ти успех и дано скоро я видим на живо в пълния и блясък. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само дето не е написал цената, за да не плаши - сигурно клони или направо удря 5 цифрено число! :?

 

п.с. До PRR: предлагам в такъв случай да се помисли за промяна заглавито на раздела или по-скоро допълването му примерно с "и други ретро модели" отдолу с по-малък шрифт. Не че 105,120,130,Рапид не са също ретро, но много от тях все още не са излезли от ежедневна употреба и разделите съдържат освен дискусии по реставрация, но и такива по текущи ремонти и поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за корекция на правописната грешка на темата оKtavia 62.

 

Оправена е... но де да беше само една :? Все пак не смятам да влизам в ролята на даскал по граматика и да оправям правописа навсякъде в постовете.

Krankenstein

Благодаря! Все пак е заглавие на тема smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само дето не е написал цената, за да не плаши - сигурно клони или направо удря 5 цифрено число! :?

 

п.с. До PRR: предлагам в такъв случай да се помисли за промяна заглавито на раздела или по-скоро допълването му примерно с "и други ретро модели" отдолу с по-малък шрифт. Не че 105,120,130,Рапид не са също ретро, но много от тях все още не са излезли от ежедневна употреба и разделите съдържат освен дискусии по реставрация, но и такива по текущи ремонти и поддръжка.

 

Да ме прощават колегите за "off"а и за да ви спестя обажданията, цената за сивата Октавия е

10 000 не лева , а ЕВРО....в гр. Септември..."no komment"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile099 ... таа сивата я отмъквам като куцо пиле домат... ама не ми стигат 200-300 евра ](*,)

Aко само толкова не ти достигат давай да се кооперираме и да я взимаме ... Ама първо ще те smile037 за smile191 -а ;)

Krankenstein

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата честито за придобивката.

Много радост да ти донесе автомобилчето.

 

За 10 000 евро...добра е цената. Успех с продажбата smile001

 

П.С. Това май е единствения модел стара шкода който не ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата честито за придобивката.

Много радост да ти донесе автомобилчето.

 

За 10 000 евро...добра е цената. Успех с продажбата smile001

 

П.С. Това май е единствения модел стара шкода който не ми харесва.

никой не го интересува повярваи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата честито за придобивката.

Много радост да ти донесе автомобилчето.

 

За 10 000 евро...добра е цената. Успех с продажбата smile001

 

П.С. Това май е единствения модел стара шкода който не ми харесва.

никой не го интересува повярваи :D

Mен ме интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй спамърчета, кой какво го интересува или не, така и не разбрах... ако някой има възможност да се бръкне 10 бона, жив и здрав да е - ама темата не е за тая Октавия, а за другата на колегата, така че придържайте се, моля :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди да му дадете 10евра на човека, звъннете ми - знам, че не е лоялно да се прави дъмпинг, но за 9500евра мога да се разделя с Квета :lol: И бонуси ще има smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

:D:D:D Тамън 10 евра! smile150 :D:D:D

 

...

Октавията изглежда много добре и наистина заслужава да бъде запазена. Надявам се скоро да видим развитието на проекта! Все още се намират достатъчно донори за нея, така че възстановяването би могло да стане без свръх усилия и свръх инвестиции. Все пак тя, заедно с Москвич 407 и Вартбург 311, са били най-масовите коли в началото на 60-те. Освен това, Октавията има и много общи детайли с микробусчето 1203.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.