Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дойде ред и аз да се похваля


fisherman772

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • fisherman772

    26

  • pesho91

    6

  • joro-120L

    5

  • skodko

    3

Най-много писали в темата

А по каква причина е вързан към отвора за вентилация на поплавъковата камера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по каква причина е вързан към отвора за вентилация на поплавъковата камера?

Предполагам изпраритела е вакумен и от там тегли вакум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз виждам такова чудо за първи път. От изпарителя няма друг такъв маркуч, освен за вакуума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата fisherman772 ни каже към коя част от изпарителя е вързан другия край на маркуча, може и да ни просветне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам на пръв поглед не е вакумен изпрарителя а този маркуч прилича на отаиник,много чудна работа

... и утайките отиват в карбуратора. ;)

Вакуумен е ! Но какъв вакуум има там на карбуратора - не знам. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е утайник. За първоначално палене газта се пуска от ел. клапана за 3сек. от блока за управление и след завъртане вакума върху голямата мембрана/ниско налягане/ се поддържа от вакума през тройника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е утайник. За първоначално палене газта се пуска от ел. клапана за 3сек. от блока за управление и след завъртане вакума върху голямата мембрана/ниско налягане/ се поддържа от вакума през тройника.

Ванко, описал си работата на електр. изпарител.

Кажи какъв е този утайник и за какво служи, че не съм виждал такова нещо. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз незнам колеги така си я купих но за сега най важното е, че работи идеално и на газ и на бензин ;)

Колегата fisherman772 купи колата от мен, но и аз сега обръщам внимание на въпроса и не мога да отговоря за какво става въпрос. Мога да кажа само че газовата уредба работи безпогрешно и безотказно и зиме и лете само с лека пренастройка на оборотите като наближи топлото време и съответно студеното. А аз съм карал 99.9% само на газ. Включително и това че не съм преминавал на бензин при спиране. Докато е била моя собственост (3год.)само веднъж съм сменил платното на бензиновата помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана вече е монтиран smile152

Малко късно се включвам, понеже рядко следя този разедел - честито, радвам се че бившето ми воланче е паснало така добре при теб, само една дребна забележка имам - по-добре ще изглежда ако му сложиш 6 болтчета с конусни глави /с вътрешен шестограм или звезда/, които потъват в една равнина с волана. В София такива се продават в магазин Евроболт, а предполагам и на други места, надявам се и при теб да се намират някъде, че тия груби болтове с огромни глави дето си сложил някак не стоят естетично поне според мен...

Ето какво имам предвид:

IMGP1713.jpg

IMGP1711.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте колеги, преди няколко дена шкодето получи нови гуми и джанти закупени от Митко (Skoda_Estelle) на които искам да благодаря за точноста smile159post-4326-138453226661_thumb.jpgpost-4326-138453226683_thumb.jpgpost-4326-138453226691_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Джантите стоят брутално,и моята е с разширявани джанти,но не толкова много :) С какъв размер гуми караш?Аз съм с 185/70 13 цола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравеите колеги малко да си up-на темата

намерих си седалка от кадет GSI м/у другото си търся още една ако някои има същата за продан да казваpost-4326-138453250068_thumb.jpg

намерих време да изпера мокета и да намажа пода с антикорpost-4326-138453250155_thumb.jpg

шкодата има и ново гърне от HONDA благодарение на колегата pesho91post-4326-138453250163_thumb.jpgpost-4326-138453250171_thumb.jpg

затъмних си стоповете и предните мигачиpost-4326-138453250177_thumb.jpgpost-4326-138453250187_thumb.jpg

имам и прилична музика двуканален 200w усилвател един 10" thunder и един 8" boshmannpost-4326-138453250476_thumb.jpgpost-4326-138453250484_thumb.jpg

направих си и нова кора от ламинат, стъкломат и смолаpost-4326-138453250492_thumb.jpgpost-4326-1384532505_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера шкодата получи нови накладки и помпа на съединитела, а днес започнах да махам мъртвия слои на боята с водна шкурка 2000 и взе да става като новаpost-4326-138453250505_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искаме снимка на завършената кора! Тоз стъкломат от'де го взимаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.