Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дойде ред и аз да се похваля


fisherman772

Recommended Posts

Ами взех го от един склад за бой. Стъкломата и смолата ми излезе към 35 лева но за кората неми отиде почети нищо и от двете, скоро ще кача и снимки, че остана само тапицирането ;) иначе ако искаш ще ти снимам смолата и стъкломата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • fisherman772

    26

  • pesho91

    6

  • joro-120L

    5

  • skodko

    3

Най-много писали в темата

Ами взех го от един склад за бой. Стъкломата и смолата ми излезе към 35 лева но за кората неми отиде почети нищо и от двете, скоро ще кача и снимки, че остана само тапицирането ;) иначе ако искаш ще ти снимам смолата и стъкломата.

 

Снимай най-вече крайния резултат :-)

 

Материалите също са важни, но крайния резултат е това, за което ще ти викат "Евала"! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами шкодата замина на вторични колкото и да неми се искаше :(

това сериозно ли е е??? ако да! защо не ми се обади за да си я откупя обратно smile150 :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toй беше пуснал обява, че я продава защо ти не му се обади? Иначе и на мен ми е странно - с толкова мерак я гласи и накрая на скрап, но напоследък доста колеги от форума си продават добре гледаните стари коли почти на безценица, явно кризата ни притиска. Лично на мен все още сърце не ми дава да засилвам и моите уникати въпреки многото мераклии да ги купят, просто съм замразил работата по тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.