Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дойде ред и аз да се похваля


fisherman772

Recommended Posts

Здравейте колеги, http://fisherman772.snimka.bg/automobil ... 7.16154195 това са снимки на моята шкода която закупих наскоро от колегата BOTZKO6 на който искам да благодаря за корекноста относно посрещането ни в Пловдив и помоща за документите на автомобила smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • fisherman772

    26

  • pesho91

    6

  • joro-120L

    5

  • skodko

    3

Най-много писали в темата

Първо да те поздравя за правилния избор на марка.

Второ да ти кажа евала за таблото.

Трето искам да гледам вече снимки от срещи в Монтана с теб, Пецата и Молокс. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трето искам да гледам вече снимки от срещи в Монтана с теб, Пецата и Молокс. :smt017

Ще има срещи ще има :) ,скоро ще разгледам красавицата от близо надявам се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Шкода колега!Много ми харесва.Пожелавам ти винаги да ти доставя удоволствие!Шкода е марка,която никога няма да те остави на път, винаги ще ти се отблагодарява за грижите към нея.Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile021 да ви кажа честно шкодичката си е отлична за годините! радвам се че я взе момче мераклия и ще и отдели (както се види) подобаващо внимание и време за да я стегне.ЧЕСТИТО НА fisherman772 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте колеги, айде малко да си освежа темата 8) . Вчера ми дойде спортния волан smile152 . Утре ще го монтирам и ще пусна още снимки ;)post-4326-138453195275_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво.

Съжалявам че не успях да ти кажа точната дължина за удължение. От тук някои хора го имат готово, ако може да го кажат с колко се удължава малкото рамо на моторчето. И мен ме чака тази интервенция...

Воланчето ще стои яко! Ще го тапицираш ли и имаш ли си фланец за него?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво.

Съжалявам че не успях да ти кажа точната дължина за удължение. От тук някои хора го имат готово, ако може да го кажат с колко се удължава малкото рамо на моторчето. И мен ме чака тази интервенция...

Воланчето ще стои яко! Ще го тапицираш ли и имаш ли си фланец за него?

Поздрави

Аз го одължих с 1 см.. ама е късо като се оправи времето ще премеря с колко точно трябва да се одължи за да чисти цялото стъкло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.