Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имената на колите ни


Боби Доктора

Recommended Posts

Понеже забелязах, че тук viewtopic.php?f=27&t=16612 моят добър познат и приятел Пепи си е кръстил новата придобивка (да ти е честита, Пепи и да си я карате със здраве smile159 ) досущ като моята, а именно САРА. И понеже искам моята "убавица" да си е уникална с удоволствие ще отстъпя името, а за мен ще избера един от предишните мислени варианти. А именно CARI (Car - Carina - Cari). Името със сигурно е чешко "CARINA" (проверено е smile092 ) и много си ми харесва. Та - да знаете, от сега Боби Доктора ще се вози по пътищата с CARINA (добре познатата Ви черна Октавия L&K)

Сори за "сълзливата" сантиментална тема - тип "как да си казвам на галено на купчината желязо, дето ме вози...", но - държах да ме идентифицирате освен с името и ник-а ми и с името на колата ми. (Нали все пак съм от най-запалените сектанти) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ела утре на НИМ да направим едно "кръщене" по случай новото име на красавицата Карина. smile001 А и Болеславчо нещо й е хвърлил око smile091 . На "официална НИМ-ска :mrgreen: " среща още не сме те виждали с нея, или бъркам? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ела утре на НИМ да направим едно "кръщене" по случай новото име на красавицата Карина.

 

smile188

 

Утре има ли среща? Аз тамън се бях наканил утре да дойда и като видях, че днес сте се събирали....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ела утре на НИМ да направим едно "кръщене" по случай новото име на красавицата Карина.

 

smile188

 

Утре има ли среща? Аз тамън се бях наканил утре да дойда и като видях, че днес сте се събирали....

 

Утре има. Аз за днешна среща не знам, да не си гледал снимките от срещата в Разград?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъ, нещо съм спал явно, и аз не знам какво съм гледал. В 14 на НИМ ли е днес? Ще гледам да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже забелязах, че тук viewtopic.php?f=27&t=16612 моят добър познат и приятел Пепи си е кръстил новата придобивка (да ти е честита, Пепи и да си я карате със здраве smile159 ) досущ като моята, а именно САРА. И понеже искам моята "убавица" да си е уникална с удоволствие ще отстъпя името, а за мен ще избера един от предишните мислени варианти. А именно CARI (Car - Carina - Cari). Името със сигурно е чешко "CARINA" (проверено е smile092 ) и много си ми харесва. Та - да знаете, от сега Боби Доктора ще се вози по пътищата с CARINA (добре познатата Ви черна Октавия L&K)...

 

Боби,

 

Хиляди извинения за откраднатото име. Еко дори и малка представах имах, че искаш да е уникално името нямаше да го полазвам. Ама не знаех smile049 BTW Сара си има три имена. "Официално" е Сара Нивинка Бордо :smt032

 

Благодарности и за пожеланията! И на теб мнооого безаварийни с Carina! Пък се надявам и скоро да се видим да ги запознаем двете бивши съименички smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, ама определено ще стане грешка ако помолиш някой приятел да те чака пред Карина и той почне да се оглежда за Тойота наоколо..(Кари - по-става) smile035 smile091 smile091 . А иначе по темата(която е забавна) - най-честото обръщение поне за мене към колата беше "Шкодака" - съкратено от Шкодилака smile091 smile091 . Не познавам някой собственик да се обръща със "кочината", "каруцата" и "кошника" - като по други форуми :)) :smt017 - грижовни стопани :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.