Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смениха ми маслото, обраха ми колата... ЕТ


dikov

Recommended Posts

остава да си напишете годината на производство и VIN номера, та да почнем да сравняваме дали не са я махнали от някоя модификация :lol:

 

В ЕТ са точни някаква малка шепа от 5 човека които влизат в форума защото ги е еня, другите са несериозни до 1 - аз това разбрах от едноседмичната ми занимавка с тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам! Тук наистина влизат хора, които лично са ми помагали и са много свестни пичове. Но изглежда там има и голяма свалоч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всичко се взима за чиста монета незнам :-k Значи тук се взима впредвид само едната страна, а всъщност имало ли е такъв инструмент в тази кола точно когато е влезнала в сервиза :idea: Не защитавам нито ЕТ, нито нападам човека пуснал темата :roll: За сега 2 случая имам на забравен инструмент от страна на ЕТ в моята кола и винаги съм го връщал, понеже е FACOM и си представям какви пари струва smile049 Иначе е най лесно да се обвини някой си, че е направил еди какво си smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре много станахте адвокатите (служители под прикритие :-k ) на ЕТ smile049

...Вие двамата да не сте адвокати на ЕТ? И на мен в срядата на 25.11. ми изчезнаха .... от багажника. И с началника на сервиза и мениджъра сервизно обслужване говорих и "ама вие така твърдите". Та както подразбрах от думите им, в ЕТ са от херувимчета нагоре, докато клиентите трябва да сме накакви гадове, дето искат да злепоставят "ангелчетата".

...Така че вие двамата, като сте с положителни мнения за ЕТ ги давайте в белият списък. Тук е черния и да правите разсъждения за това дали нещо е "откраднато" от някого, като не сте били там, според мен лично е гадно.

 

... За сега 2 случая имам на забравен инструмент от страна на ЕТ в моята кола и винаги съм го връщал, понеже е FACOM и си представям какви пари струва ...

И това дето ми изчезна, също струва колкото FACOM-а. А разликата между моите инструменти (респективно части на колегата) е че не са зачислени на монтьорите и няма да им ги удържат после.

 

П.П.: Много станахте хората, вземащи мнение по темата с по 30+ мнения и с демонстриране на големи познания по моделите на Шкода smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всичко се взима за чиста монета незнам :-k Значи тук се взима впредвид само едната страна, а всъщност имало ли е такъв инструмент в тази кола точно когато е влезнала в сервиза :idea: Не защитавам нито ЕТ, нито нападам човека пуснал темата :roll: За сега 2 случая имам на забравен инструмент от страна на ЕТ в моята кола и винаги съм го връщал, понеже е FACOM и си представям какви пари струва smile049 Иначе е най лесно да се обвини някой си, че е направил еди какво си smile048

добре че не им ползвам услугите,егати майсторите щом си забравят инструмента по колите.Логично и да забравят и по някой друго болтче за завият....................хм ,голяма работа smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей доста черногледи хора сте бре 8) Като си помисля, че ЕТ София подържа колите на цяла западна България щото най близкия друг сервиз е в Пловдив, направо не им завиждам как смогват smile056 За мен безграшни хора НЯМА това е :!:

А по повод на колегата дето тричотката му струвала колкото FACOM - ска такава, явно въобще не вдява за какво иде реч :idea:

Не разбрах проблем ли е, че съм с 30+ мнения и нека оставя МОДЕРАТОРИТЕ да решат дали имам право да пиша в този форум или не, като прегледат всичките ми мнения :!:

Да имам познания по VAG групата и не виждам никакъв проблем в това smile021

Човек първо е редно да изчисти кусурите по себе си, преди да гледа в чинията на другите :-k

Пак не разбрах сигурен ли сте, че въпросният инструмент е бил в колата в момента на приемането и :?: Ето с този пост ще Ви заприличам на адвокат на ЕТ и как бихте го доказали smile049 smile056

Иначе е много лесно да се обвинява така........... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директно една жалба срещу ЕТ в полицията-белким се понаучат как трябва да се отнасят с клиентите си и колите им smile121 С такава наглост и безочие клиентела не се печели :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е,че колегата обвинява не справедливо ЕТ,щом и другите колеги твърдят,че няма явно е че няма.Колегата dikov може би изка да си спечели малко слава в форума,като се направи на жертва,като колегата IDA,като обвинява несправедливо ЕТ,че някой наушким му е свил нещо от колата.

Извинявай колега може малко да съм прям,но ако имаш някакви доказателства или факти по-добре ги покажи,кажи и т.н. smile027

 

П.П. Не ми се вярва някой от служителите в ЕТ да си ритне канчето за някаква цедка,която срува стотинки или за някакви инструменти,които са били стрували 30 40лв.Това наистина ми звучи не логично. smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е,че колегата обвинява не справедливо ЕТ,щом и другите колеги твърдят,че няма явно е че няма.Колегата dikov може би изка да си спечели малко слава в форума,като се направи на жертва,като колегата IDA,като обвинява несправедливо ЕТ,че някой наушким му е свил нещо от колата.

Извинявай колега може малко да съм прям,но ако имаш някакви доказателства или факти по-добре ги покажи,кажи и т.н. smile027

 

П.П. Не ми се вярва някой от служителите в ЕТ да си ритне канчето за някаква цедка,която срува стотинки или за някакви инструменти,които са били стрували 30 40лв.Това наистина ми звучи не логично. smile009

:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е,че колегата обвинява не справедливо ЕТ,щом и другите колеги твърдят,че няма явно е че няма.Колегата dikov може би изка да си спечели малко слава в форума,като се направи на жертва,като колегата IDA,като обвинява несправедливо ЕТ,че някой наушким му е свил нещо от колата.

Извинявай колега може малко да съм прям,но ако имаш някакви доказателства или факти по-добре ги покажи,кажи и т.н. smile027

 

П.П. Не ми се вярва някой от служителите в ЕТ да си ритне канчето за някаква цедка,която срува стотинки или за някакви инструменти,които са били стрували 30 40лв.Това наистина ми звучи не логично. smile009

 

Кой е казал, че няма цедка, като собствениците на Октавия 2 потвърдиха, че има?????

Или ти я открадна и си измиваш ръцете?????

А колегата ID_A има сериозен авторитет сред колегите от форума за да си измисля и пише неоправдани обвинения.

Сори, но се ядосах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колегата ID_A има сериозен авторитет сред колегите от форума за да си измисля и пише неоправдани обвинения.

Сори, но се ядосах.

 

Сори, ама и аз се ядосах... smile096 ID_A е страшно стабилен и свестен човек(да поясня за тези, които не го познават) и е чиста проба малоумие някакви хора, скрити зад "анонимността" на интернет да го плюят по форума :smt018. Иво, знам, че не ти трябват "адвокати", ама и аз като ikonoma се издразних супер много :smt0344.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че нали затова е сложен този "Черен списък"-за да споделим от кого и защо сме недоволни, не да се правим на форумни нинджи спрямо тези, които ползват раздела по предназначение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Явно е,че колегата обвинява не справедливо ЕТ,щом и другите колеги твърдят,че няма явно е че няма.Колегата dikov може би изка да си спечели малко слава в форума,като се направи на жертва,като колегата IDA,като обвинява несправедливо ЕТ,че някой наушким му е свил нещо от колата.

Извинявай колега може малко да съм прям,но ако имаш някакви доказателства или факти по-добре ги покажи,кажи и т.н. smile027

 

П.П. Не ми се вярва някой от служителите в ЕТ да си ритне канчето за някаква цедка,която срува стотинки или за някакви инструменти,които са били стрували 30 40лв.Това наистина ми звучи не логично. smile009

Господин професоре, бях в ЕТ говорих с приемчика при когото си смених филтри и масло...

определиха ми среща с шефа на сервиза и човека ми даде цедката от неговата (служебна октавиа 2)... smile092

за инфо мога да кажа, че тази прословута цедка която я "няма" според някои тук струва 5.40 :mrgreen:

ако вашите шкоди са от горубляне може и някой цилиндър да ви липсва, проверете...

благодаря на хората от ЕТ, но в крайна сметка и аз не разбрах къде е отишла тази цедка, а и те бяха учудени...

чудих се дали даси я купя без да се занимавам, но приемчика беше там и така реших да отворя темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.