Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смениха ми маслото, обраха ми колата... ЕТ


dikov

Recommended Posts

Преди известно време отидох да ми сменят маслото в ЕТ...

след няколко дни при наливане на течност за чистачки забелязах, че са ми откраднали цедката която е под капачката...

Сега искам първо колегиално да се видя с приемчика при когото смених маслото...

какво мислите колеги... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста гръмко заглавието си сложил... :-k.

 

Иначе, съжалявам за случката, ама сигурен ли си, че точно ЕТ са ти "откраднали" цедката на казанчето? Мойта вече 2 пъти ми я "губят" по бензиностанции, докато доливат вода в чистачките. Между другото, хубаво погледни да не е паднала някъде в двигателния отсек, аз и двата пъти там си я намерих. Никого не защитавам, просто казвам, че тази цедка(поне при мен) си излиза доста често от мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато съм на бензиностанция само зареждам гориво...

всеки път им казвам искам само гориво и нищо друго, дори им казвам да не ми мият прозорците...

а представяш ли си колега да си отворя капака за течност...

след като един път един ми блъскаше чистачките в капака smile011

няма как да е паднала налях течност един ден преди да ми сменят маслото, а след това капака изобщо не е отварян до момента в който преди няколко дни го отворих, за да налея течност за чистачки...

чудно ми е как при теб пада изобщо където и да е било...

капачката си се затваря стабилно и няма как да се отвори smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Иначе, съжалявам за случката, ама сигурен ли си, че точно ЕТ са ти "откраднали" цедката на казанчето?....
Точно на някой от ЕТ му е притрябвало цедката ти. :roll: smile048

Вие двамата да не сте адвокати на ЕТ? И на мен в срядата на 25.11. ми изчезнаха тресчотка и торксове от багажника. И с началника на сервиза и мениджъра сервизно обслужване говорих и "ама вие така твърдите". Та както подразбрах от думите им, в ЕТ са от херувимчета нагоре, докато клиентите трябва да сме накакви гадове, дето искат да злепоставят "ангелчетата".

И една случка от 2005 когато си купих колата. Понеже видях, че няма течност за чистачки и им казвам, като я взимам да са сипали, взимам я и след две три пръскания още на първото пътуване отново светва лампата за ниско ниво на чистачките. А времето ту вали, ту не, но магистралата достатъчно мокра за да направи стъклата на г*з. Е сипвали са течност, при ключ на контакт, колкото да излъжат чувствителния елемент за ниско ниво.

И за да не ме обвинят, че още се пенявя за тресчотката и торксовете (а аз се :smt0344 ), това съм го писал тук и преди. Така че вие двамата, като сте с положителни мнения за ЕТ ги давайте в белият списък. Тук е черния и да правите разсъждения за това дали нещо е "откраднато" от някого, като не сте били там, според мен лично е гадно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, съгласи се, че едно е коплект ключове за ХХ лева, друго е някаква цедчица за ХХ стотинки, нали? :-k Ясно е, че въпроса е принципен, но все пак. И аз съм го ял от ЕТ не веднъж, така че, на никого не адвокатствам... Колегата да отиде да си потърси правата, както ти си направил - аз не видях в темата му да е направил такова нещо. Мисля, че точно с теб си говорихме на последната среща в какъв вид си взех колата след боядисване в ЕТ. Ако звучах доволен от ЕТ според теб - ок smile049. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно още не ми е минало. Гога, искрено извиянвай ако съм те засегнал и обидил с предния си пост.

А от собствен горчив опит, по-добре е когато някой има оплакване да го оставим, дори и ако щетата е за стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мойта вече 2 пъти ми я "губят" по бензиностанции, докато доливат вода в чистачките. Между другото, хубаво погледни да не е паднала някъде в двигателния отсек, аз и двата пъти там си я намерих. ...

 

Гога,

 

А защо я махат при пълнене!??!? Тя е сложена там точно за да пази от боклук при плъненето а не за красота! Пък и защо по бензиностанций ти пълнят "пикльото"? Аз си го пълня сам и то от чехмата (в София водата е подходяща за целта)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мойта вече 2 пъти ми я "губят" по бензиностанции, докато доливат вода в чистачките. Между другото, хубаво погледни да не е паднала някъде в двигателния отсек, аз и двата пъти там си я намерих. ...

 

Гога,

 

А защо я махат при пълнене!??!? Тя е сложена там точно за да пази от боклук при плъненето а не за красота! Пък и защо по бензиностанций ти пълнят "пикльото"? Аз си го пълня сам и то от чехмата (в София водата е подходяща за целта)!

 

Ник`ва идея си нямам, Пепи smile049. Може би поради същата причина, заради която на Боби Доктора му бяха сипали течност за чистачки в казанчето на антифриза и не бяха затегнали капачката после. "Пикльото" и двата пъти го пълниха на бензиностанция, понеже оставах без вода в чистачките на извънградско и дъжд, иначе и аз сам си го пълня.

 

Иво, smile027 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не виждам смисъл някой (бензинджия и тн...) да ти маха цедката- тя нали затова е сложена(както каза Пепи).

 

А за това, че колегите питат ( На кого му е притрябвала).... Нека да разгледат другата тема и да си видят на кого са му гепали ароматизатора :) - аууууу , той е бил много скъп, което обяснява постъпката им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не виждам смисъл някой (бензинджия и тн...) да ти маха цедката- тя нали затова е сложена(както каза Пепи).

 

А за това, че колегите питат ( На кого му е притрябвала).... Нека да разгледат другата тема и да си видят на кого са му гепали ароматизатора :) - аууууу , той е бил много скъп, което обяснява постъпката им!

 

не знам дали ароматизатора е евтин или скъп... кражбата си е кражба, няма значение дали е ароматизатор, торакс, лаптоп... това не е тяхна собственост и НИКОЙ няма право да я взима

или ти, когато видиш нещо евтино и не е твое, го "гепиш" (така де, нали евтино, значи на човека не му трябва, а ако му потрябва - ще си купи друг...) ?!?!?!

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги става въпрос за октавиа 2...

тази кола струва 35 000 лева...

интересно ако ви се случи такова нещо дали ще ви стане гот...

тези дни ще мина през ЕТ и ако не ми я върнат, работя във водеща телевизия и ще направим документален филм със заглавие "смениха ми маслото, обраха ми колата... ЕТ"

лека вечер колеги... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... тези дни ще мина през ЕТ и ако не ми я върнат, работя във водеща телевизия и ще направим документален филм...
тази случка е кофти наистина! но ако нямаш запис от скрита камера или ако не си направил нещо от сорта "ето сложихме "това" в багажника, дадохме колата в "този" сервиз, сега я взимаме, я да видим в багажка..." по - добре недей да правиш филм. не, че някои майстори и сервизи не го заслужават, даже повечето са такива, но все пак наистина става дума за една цедка... и колата ти пак трябва да ходи там, та може преди да си я вземеш, още пред някой от сервиза, реши спонтанно да си налееш течност и smile096
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,че съм адвокат на Еуратек но ОКТАВИЯ-2 НЯМА ЦЕДКА ПОД КАПАЧКАТА!!! Незнам кво са ти откраднали!!! Вдигаш врява и обвиняваш хората за нещо което не е вярно... Сега да ходиш да се извиниш,както и тук на колегите във форума и не си измисляй друг път защото се ИЗЛОЖИ МНОГО и трябва да се засрамиш от постъпката си!Ако не вярваш помоли ги да ти вдигнат капака на някоя друга октавия да видиш ,че там няма цедка. Има на фабията. Откраднали му били цедката-глупости на търкалета и веднага обвини хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това с филма как ще стане??? Нямаш факти за да заснемеш подобен материал... В която и телевизия да работиш и на каквато и длъжност да си там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,че съм адвокат на Еуратек но ОКТАВИЯ-2 НЯМА ЦЕДКА ПОД КАПАЧКАТА!!! Незнам кво са ти откраднали!!! Вдигаш врява и обвиняваш хората за нещо което не е вярно... Сега да ходиш да се извиниш,както и тук на колегите във форума и не си измисляй друг път защото се ИЗЛОЖИ МНОГО и трябва да се засрамиш от постъпката си!Ако не вярваш помоли ги да ти вдигнат капака на някоя друга октавия да видиш ,че там няма цедка. Има на фабията. Откраднали му били цедката-глупости на търкалета и веднага обвини хората.

ако караш една от колите която е на снимката на профила ти, със сигурност на тях няма...

има цедка... нали се обадих и в ЕТ, сега търсили цедката ми... :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсят ама няма да намерят щото Октавия -2 няма цедка! Ти си им се развикал и те хората ще търсят нещо което го няма заводски! Ходи по-добре да им се извиниш!!!И не си измисляй другия път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсят ама няма да намерят щото Октавия -2 няма цедка! Ти си им се развикал и те хората ще търсят нещо което го няма заводски! Ходи по-добре да им се извиниш!!!И не си измисляй другия път!

колега не знам защо си на такова мнение, но аз в продължение на две години вече карам тази кола и всеки път когато слагам течност за чистачки... тази цедка я виждах много ясно, след смяната на маслото нея просто я нямаше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал си ама на фабията .Цедка няма на октавия-2.Ако искаш може да ходиме в Еуратек и да ги накараме да ни покажат на чисто нова Октавия-2.Или на някой колега от форума.Пък после ще се извиниш!Айде кой кара октавия-2 тука? Да провери и да пише.Аз резултата го знам предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.