Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.6 TDI-CR или 1.9 TDI-PD


Bialecki

Recommended Posts

Дори и при 9/100 харч, пак ми е по-евтино на нафта. Бензинка бих си купил само с турбо...

Въобще, на кола без турбо и без DSG повече няма да се кача - край, разглезих се smile001

 

A на кола без комби ...? Би ли се качил ??? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора , карайте бензин и се кефете !!!

 

Може ли да дадеш 35 хил лв и да си броиш стотинките дали ще харчи 9 или 6 / 100 и то разхвърляно във времето...

В щатите що не карат дизели ?!, да не са мн. прости , я ...? smile009

А да не са културни? Не мисля, че трябва да се мерим точно с тях.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A на кола без комби ...? Би ли се качил ??? smile159

 

Бих, ама комбитата са по-красиви smile048

Особено дупето на О2 комби... много е секси... и оправя настроението след не много красивата предница

Обичам да си зяпам колата отзад, отпред не ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и при 9/100 харч, пак ми е по-евтино на нафта. Бензинка бих си купил само с турбо...

Въобще, на кола без турбо и без DSG повече няма да се кача - край, разглезих се smile001

 

 

за турбото и аз ,но автоматик не ща.

даже ако е по-голямо по-добр :mrgreen: е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Въобще, на кола без турбо и без DSG повече няма да се кача - край, разглезих се smile001

Карам кола от 91 година - няма такъв кеф като DSG!

smile126 DSG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора , карайте бензин и се кефете !!!

 

Може ли да дадеш 35 хил лв и да си броиш стотинките дали ще харчи 9 или 6 / 100 и то разхвърляно във времето...

В щатите що не карат дизели ?!, да не са мн. прости , я ...? smile009

колега не си броя стотинките... просто обичам да карам икономично и имам навика винаги да гледам за колко съм отишъл от точка А до точка Б smile168 в щатите имам приятел и той ми каза, че там тепърва откриват дизелите smile035 аз на бензин не се връщам повече :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, как така 1,9 тди ще дава разход 9 или 10 нафта...значи карате бензин :mrgreen:

а слагат ли вече и 2.0 тди-CR на октавия

мойта сега стана на две години и съм много доволен от този двигател, но смятам, че ако се вземе колата с четири години гаранция...човек може да бъде спокоен, ако има дефект като ново поколение двигател за това време ще си проличи...

Ела да те повозя делнична сутрин по "Стамболийски" в посока центъра на -5С и да видиш как ще даде и 12/100 - с 1,9 ПД съм. Е, лятото на загряла кола по "Цариградско" до "Дружба" в неделя рано сутрин ще даде 5/100. Затова винаги казвам - мнооого е относително това "градско".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, как така 1,9 тди ще дава разход 9 или 10 нафта...значи карате бензин :mrgreen:

а слагат ли вече и 2.0 тди-CR на октавия

мойта сега стана на две години и съм много доволен от този двигател, но смятам, че ако се вземе колата с четири години гаранция...човек може да бъде спокоен, ако има дефект като ново поколение двигател за това време ще си проличи...

Ела да те повозя делнична сутрин по "Стамболийски" в посока центъра на -5С и да видиш как ще даде и 12/100 - с 1,9 ПД съм. Е, лятото на загряла кола по "Цариградско" до "Дружба" в неделя рано сутрин ще даде 5/100. Затова винаги казвам - мнооого е относително това "градско".

има нещо вярно... при студен двигател и веднага като влезеш в задръстване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Междудругото ние тая истинва я знаем. Щом искаш 1.8 с турбо и да върви много ще слагаш бензин няма как. Ако не си купи Фабия SDI ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.