Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Октавист !


димон

Recommended Posts

Днес мой познат капарира готина Октавийка Амбиент + доп. за 15 500 лв - 2006 г. Макар и червена много радва окото . :) Обеща в най-скоро време след прехвърлянето и да се включи активно в нашите редици . Понеже е голям маниак ( на шумове) :D:D:D си избра MPI. Мисля , че ще е доволен .

 

016136419.jpg

 

016136422.jpg

 

016136423.jpg

 

 

p.p. понеже не се усетих , че снимките от mobile.bg ще изчезнат ( а те изчезнаха) качвам снимки - заместители :mrgreen: :D:D ... Само , че не са на оригинала , но салона е същия цвят , а също така имаме и задна чистачка . Цвета е същия , само че не е нощен ......Абе новобранска работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 45000 км е , но е още собственост на ЕТ и затова малко ще се забави прехвърлянето ...примерно 10-на дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно е кармазъ червено! smile091

Да му е честита и безаварийно!И тия гадни стелки и тоя капут на волана да ги махне веднага! :smt0344

Аве ей, как не си ме запознал с човека?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е верно е кармазъ червено! smile091

Да му е честита и безаварийно!И тия гадни стелки и тоя капут на волана да ги махне веднага! :smt0344

Аве ей, как не си ме запознал с човека?!!!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубава Октавийката, ей, завистници, що я обиждате на цвят - червеното е като мойто, демек - Супееер!!!! smile004 Да му е честита на човека, скоро да му я дадат и много да го радва. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зщо ми се видя на първите снимки които пусна,че колата си беше червена като на PRR,а тая е бордо???Иначе щом е Октавия грешка няма,безаварийна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , наистина е като на PRR , просто оригиналните снимки се изгубиха от mobile.bg , а тези са на подобна кола . Корида е . Човекът продавач си ги е свалил ... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , наистина е като на PRR , просто оригиналните снимки се изгубиха от mobile.bg , а тези са на подобна кола . Корида е . Човекът продавач си ги е свалил ... :oops:

... човека продавач Георги Манчев ли се казва бе :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новия собственик от бс ли е ?

 

 

Новият собственик е от кк , но ще го оставя сам да се представи ... =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата беше намерена в мобилето , човека си е от Хасково ...не знам как се казва :) .

и се занимава с лекарства , същия smile004 , разкрихме те .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цвета само хубаво или нищо smile004

 

 

Честито на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.