Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Audio CD Player


Roman

Recommended Posts

Колеги, дайте съвет каква марка и модел cd player да си взема за колата. Цената да варира между 200 и 300лв. Не разбирам много от музики за коли, но знам че Alpine, Clarion i Pioneer са сред най-добрите. Очаквам съвети от Вас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтираме CAR audio всеки ден, за тези пари можеш да си избереш перфектно SONY . Откази няма !!! :smt017 За другите марки трябва повечко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минал съм през Panasonic,Pioneer и 2 модела на Alpine,та последния моя фаворит,като за непретенциозен човек,всички са добри,не дават никакви ядове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до сега съм имал 2 модела на Сони и мога само добри думи да кажа за тях. Причината старата бричка да не е с тях е, че ми ги гепиха и двата пъти. Сега е някакъв Kenwood с касетка, която не работи. Важното е да свири радиото. Е, опитаха се да го вземат и него, но са видяли какво и си останах само със счупения джам. Та за тези пари можеш да си вземеш хубаво Сони и няма да имаш ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен при пряко сравнение сони-пайъниър резултатът е 0:1.

п.п и не мисля, че не може да се намери пайъниър в ценовия диапазон, който си посочил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Взех си в крайна сметка Pioneer Deh610BT и мога да кажа, че си е удър в 10ката. Много сполучлив модел, с много екстри, добра визия, абе изобщо всичко му е ОК, пък и цената му е нормална. smile021 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.