Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за каско и ГО


Velko

Recommended Posts

http://www.sdi.bg/web/index.php

Успех!

 

П.П. и следващият път питай първо Чичо ГУГЪЛ и след това тук.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече някаква промоция на Лукойл за ГО, но за съжаление не можах да разбера каква точно е, нещо май ми се видя на плакат 33 лв. ама отстъпка ли е гориво ли дават, за съжаление не можах да мерна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече някаква промоция на Лукойл за ГО, но за съжаление не можах да разбера каква точно е, нещо май ми се видя на плакат 33 лв. ама отстъпка ли е гориво ли дават, за съжаление не можах да мерна.

 

Незнам к'ва е примоцията,но в бързината онзи ден на ЛУКОИЛ за 1.5 ми излезе 110лв. за цялата година :D

(дори и не обърнах внимание коя е застрахователната компания и не чух нищо за отстъпки](*,) )

За 1.6 при "бългърски имоти" пък миналия месец платих 157лв. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за ЛукОйл е 33 лв отстъпка, но те ти я дават под формата на карта за 5 ст. отстъпка привсяко зареждане! Мисля че много колеги, включително и аз имаме такава карта, така че не виждам къде е далаверата, при положение че тези карти ги раздаваха съвсем безплатно навпремето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за ЛукОйл е 33 лв отстъпка, но те ти я дават под формата на карта за 5 ст. отстъпка привсяко зареждане! Мисля че много колеги, включително и аз имаме такава карта, така че не виждам къде е далаверата, при положение че тези карти ги раздаваха съвсем безплатно навпремето!

 

Хъм ... в това не виждам никакъв смисъл, егати прИмоцията smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В Алианц до 1900 -Г.О. е 137лв

Трябва само да се представи удостоверение от КАТ (4лв), че за последните 5год. нямаш ПТП и не са те хващали с алкохол.

При сключване и на каско в същата компания се прави от 5-10% отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алианц до 1900 -Г.О. е 137лв

Трябва само да се представи удостоверение от КАТ (4лв), че за последните 5год. нямаш ПТП и не са те хващали с алкохол.

При сключване и на каско в същата компания се прави от 5-10% отстъпка

За до 1400 (Фабия 1.4) е 120 лв.

В КАТ София чакането е не повече от 20 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента на Петрол излиза много изгодна ГО (от ЛевИнс):

до 1.3 - 133 лв.

1.5 до 1.8 - 141 лв.

за 2000 ccm - 157 лв.

за Джип 2.5 - 170 лв.

бус до 3.5 т. - 208 лв.

Всички цени са с талон за 20 литра гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алианц, Fabia 1,4.

ГО+зелена карта = 171лв

В тези пари влиза и таксата за справката от КАТ. От Алианц си направиха проверка по служебен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алианц, Fabia 1,4.

ГО+зелена карта = 171лв

В тези пари влиза и таксата за справката от КАТ. От Алианц си направиха проверка по служебен път.[/quote

 

Интересно....мен ме разкараха да ходя до КАТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алианц, Fabia 1,4.

ГО+зелена карта = 171лв

В тези пари влиза и таксата за справката от КАТ. От Алианц си направиха проверка по служебен път.[/quote

 

Интересно....мен ме разкараха да ходя до КАТ?

Това със служебното изискване на информация от КАТ стана възможно в края на ноември. Буквално в дните когата ми изтечаше старата ГО. Даже се наложи 1-2 дена да не ползвам колата, защото старат ГО изтече, а за новата чакаха справката от КАТ.

Иначе и на мен ми бяха казали за отстъпка при "чисто минало", но нямах възможност да си вадя лично документ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво мислите за ГО в ДЗИ имате ли жпечатления при нужда как се отнасят с клиента?

Всички са едни и същи.Като отидеш да правиш застраховки са мили и любезни,а не дай си боже при завеждане на щета те правят луд.

Днес си правих ГО на полото 1.1 -115лв. и на ок1 -135лв. ама няма да кажа в кой компании да не им правя реклама smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера снесъх на Дженерали 176.70 и вече съм застраховал Субчо. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Uniqa за 1300 -платих 127лв

Без никакви удостоверения от КАТ и т.н.

Условието е само да посетиш техния офис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Uniqa за 1300 -платих 127лв

Без никакви удостоверения от КАТ и т.н.

Условието е само да посетиш техния офис

Има още няколко условия за да платиш 127 лв:

1. Адресна регистрация различна от София, Пловдив, Варна, Перник

2. Възраст по лична карта - над 35 г.

Ако си на 20 и си от София или Перник - сумата е х2. Провери ако не вярваш. В момента за София е изгодно ЛевИнс, за извън София - БулИнс, за над 35 год. - Уника или Дженерали. Ако си сключиш ГО-то на бензиностанция Петрол, едно че нямаш никакви изисквания за удостоверения от КАТ и т.н., друго че имаш 10% отстъпка от премията и за ЛевИнс 5лв. гориво повече при плащане изцяло на ГО-то, т.е. 20 лв. гориво. При плащане на разсрочено (отново за ЛевИнс) имаш 10% отстъпка от първата вноска и, за разлика от SDI, които не дават нищо имаш 15 лв. гориво.

Отстъпките се правят върху вноската (цяла или първа) и към намалената сума (без Уника) се прибавя Гаранционен фонд - 11.40 лв. В крайна сметка с точност до стотинка цените с отстъпките са:

(КОРИГИРАНО) В момента на Петрол излиза много изгодна ГО (от ЛевИнс):

до 1.5 - 132,60 лв.

до 1.8 - 140,64 лв.

до 2.0 - 156,84 лв.

до 2.5 - 169,80 лв.

над 2.5 - 200,04 лв.

бус до 3.5 т. - 208 лв.

Всички цени са с включени за 20 лв. гориво. Две условия - налива се един вид гориво и в момента на сключване на застраховката. Не може различни горива и в друг ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

1. Адресна регистрация различна от София, Пловдив, Варна, Перник

2. Възраст по лична карта - над 35 г.

Ако си на 20 и си от София или Перник - сумата е х2. Провери ако не вярваш. В момента за София е изгодно ЛевИнс, за извън София - БулИнс,..

От средата на миналата седмица в "Бул Инс" ги пишат на цените на извънградски (поне за София)

Моита излезе 167 + 10 (някакъв гаранционен фонд) = 177лв за 1.9 мотор

Агента ми каза, че това била цена за провинцията (колкото и странно да звучи smile048 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня, че в офиса на UNIQA никой не ми е искал лична карта за да провери на каква възраст съм...

При тях до 1900см3 -ГО е 146лв (може и на 2 вноски, няма оскъпяване)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм за много години колеги :) Някой с лизингов автомобил от Еуратек има ли вече данни колко ще плати за ГО за 2010 Г ?????? На мен ми искат за 1.4 240 лв.Направяо ми се видя нещо доста невероятна тая цена .Компанията е Алианц .

P.S.

Миналата година ГО беше по - човешка 165 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм за много години колеги :) Някой с лизингов автомобил от Еуратек има ли вече данни колко ще плати за ГО за 2010 Г ?????? На мен ми искат за 1.4 240 лв.Направяо ми се видя нещо доста невероятна тая цена .Компанията е Алианц .

 

Аз за Октавия Тур 1,9 ТДИ 90 коня на лизинг платих 260 левчета, също към Алианц. Докато големия талон на колата ти е в ЕТ, рекета е драстичен. :mrgreen:

 

Живи и здрави, за много години. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.