Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте мнение за коли от рода на EOS и Peugeot 308 CC + и -


simichoil

Recommended Posts

Да там беше - на много малко км е но не ми допада нещо. С малък двигател е а на мен идеята ми е за кабрио, а и парите които му искат не а никак малко. При наличните модели отстъпките са толкова големи че ново Сироко излиза по евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА ЕОС-а с двете ръце. Може би, защото съм пристрастен, но и заради факта, че Пежо имат доста голям проблем в електрониката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента отпада варианта да е ЕОС - днес ходих в салона и какво да видя - всички маркировки на колата (на стъклата) са от 2007 год. Попитах и се оказа че колата е в салона от 05.2007г. - Това означава че едва ли не купувам кола на малко под 3 години. Нищо и било нямало, припалвана е от време на време, "дори и е сменен акумулатора с нов".....Е мерси - не ми се мисли колко народ се е качвал в тази кола, колко пъти е бил прибиран и ваден покрива на колата. Доста съм разочарован.......и никой не казва - Господа - колата е на 2 години и половина, затова е толкова ниска цената....а те - Ниска е цената защото е криза и имаме голяма отстъпка. Е благодаря......май ще се минава на вариант с поръчка поне да знам че е нова и не е стояла няколко години из шоурум-ове и складове, а ще имам и голям избор от цветове както на интериор така и на екстериор.

Преди малко видях че пускат и вече продават и нов модел ЕОС - не е 147kW/200p.s. а 155кВ/210p.s. - който бил по нов и модерен. Чак вече не знам какво да правя.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вени , глей ся ... :D Това ми е 1000-то мнение и ще го ползвам за да ти кажа нещо : Изчакването му е майката ! Не бързай ! Време има ...До лятото ще ти дойдат още 1000 акъла ... Колите няма да свършат ... :D пък току виж пуснали и 211 коньов мотор... :mrgreen:

 

п.п. ... добре че има такива снобари като нас , че да се движи прогреса напред smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в изчакването - просто промоцията е за КОЛИ НА СКЛАД !!!! т.е. ако си поръчам сега същата кола - ще дойде след 3 месеца (което не е проблем за мен - даже още по добре) но цената ще е с 19-20 хил.лв. по скъпа. Промоцията е за коли на склад - а някакъв луд късмет е в случая че има точно това което търся....и затова се навих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- просто промоцията е за КОЛИ НА СКЛАД !!!! - а някакъв луд късмет е в случая че има точно това което търся....и затова се навих...

 

A що не си направиш едно всенародно турче, да видиш по другите градове какво имат ФВ в складовете си, явно в русенския клон не е твойта кола.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ми показаха хората какво налично има в цяла БГ - този ЕОС - и още три пръснати из БГ - които не са с DSG и пак са в БГ от 05.2007г. Просто тогава са внесени всичките и това са останалите бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ми показаха хората какво налично има в цяла БГ - този ЕОС - и още три пръснати из БГ - които не са с DSG и пак са в БГ от 05.2007г. Просто тогава са внесени всичките и това са останалите бройки.
А няма ли вариант да се разходиш до родината им и там да си избереш и купиш. Все пак сме ЕС. Все пак си разбрал, че ще даваш около 10к евра отгоре. Все пак гаранция има и в Германия, и навсякъде по света. Но от там ще бъде със сигурност GANZ NEU.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са те излъгали и за DSG-то!Много ме съмнява да е 7ст.

 

И аз не съм чувал за 7-степенно на 200 коня... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори има и нов двигател на VW - 155kw - 210p.s. - пак е 2.0 TSI - който се продава вече от 2 месеца - и той може да бъде с 7-степенна кутия DSG. Днес проверих и звъннах директно в един от магазините в Германия - поне от там информацията е 100% вярна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,ама тоя дето са ти го предложили не е!

 

П>С>То сичко минава на 7ст.,даже някой вече са на 8ст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.